Umi Ramen

Bistro Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 36-38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jowisz - opinia Serdecznie polecam udon vegan. Tak pyszny, że płakać się chce. Bardzo...
~Jowisz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Lili - opinia Knajpa wyglada dobrze , spoko obsługa ale niestety w ramenie dobry był tylko...
~Lili
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Łukasz - opinia Zamówione dwie zupy: - mazemen - bardzo smaczna ale dostarczona zimna,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Kokardka - opinia wątek zamknięty Najlepszy ramen w trójmiescie! Super wystrój i mega miła obsługa!
~Kokardka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Judyta - opinia wątek zamknięty polecam ! Bardzo fajny spójny wystrój, czysto i schludnie. Miła obsługa...
~Judyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

Byłem i polecam wątek zamknięty Pyszne buliony, smak wywaru mniam i jakość produktu bardzo dobra. Duże porcje...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Najlepsze żarcie w 3m!!!polecam wątek zamknięty a więc w skrócie ogólnym wszystko na 6 i koniec dyskusji ;) pozdroooo
~pietrek i oliwka z dolnego esope
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Suguremashita wątek zamknięty Naprawdę blisko tego co jadłem w Japonii.. dobry makaron, ciekawe kompozycje,...
~SamurajJack
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

Bardzo średnio i bez wiedzy wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta tutaj na pewno będzie ostatnia. Nowy lokal...
~Jack
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Bardzo lubie to miejsce wątek zamknięty Nie opisze czy to typowy Ramen bo w Japonii nie bylam ale ten na...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry