Widok

Unikatowe sukienki na np. Wesele

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam

Poszukuję oryginalnej i unikatowej sukienki na wesele i chrzciny stąd moje pytanie gdzie tutaj w trójmieście a najlepiej w Gdańsku się wybrać? Chodzi mi głównie o sukienki koronkowe jak np. Marki Chi chi London wiem że na Zalando.com są niektóre fajne ale wolałabym jechać i przymierzyć.

Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz outlet Asos w Gdansku ul pilotów 3,na fejsie maja kilka zdjec sukienek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asoa i Chi Chi London to sieciówki. Nie ma tam nic „unikatowego” bo takie sukienko są produkowane masowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Galeria Przymorze na I pietrze jest sklep z sukniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ceny w tym outlecie Asosa? Nawet nie wiedziałam że taki fajny sklep w Gdańsku jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zalando jak i w każdym sklepie internetowym masz możliwość zwrotu. Na zalando nawet za darmo, na innych stronach sama płacisz za zwrot, ale uważam ze to i tak się opłaca, nue dość ze takiej, odchodzi benzyna, opłaty parkingowe i czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak chcesz stacjonarnie to na hali targowej w Gdańsku sa dwa sklepy z unikatowa odzieżą. Jeden na dole, ale raczej większe rozmiary, drugi na pietrze nad wejściem, tam sa fajne, ale max rozmiar 40.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem ze na zalando jest darmowa dostawa i zwrot z tym że wolalabym pojechać i przymierzyć sukienkę. Patrzalam ba stronie outlet asos na facebooku i faktycznie mają fajne sukienki. A jak cenowo przedstawiają sie kreacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hala targowa to tam na Zaspie tak? Nie jestem z Gdańska i nie orientuje się zbyt dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się kiedyś podobały sukienki z Chi Chi London, teraz są trochę zbyt dziewczęce. Sporo ładnych propozycji jest w https://sklep.vnd.pl/ , mają tam sukienki dwóch polskich marek. Najładniejsze są modele maxi, idealne na wesele latem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mimo wszystko ci poleca zalando lounge, bo tam można szybko odesłać paczkę. Ja osobiście zawsze tam robie zakupy, ostatnio wyhaczyłam super stronkę z rabatami https://rabater.pl/rabaty/marki/zalando-lounge/ i jestem naprawdę mega zadowolona :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto poszukać też w necie szczególnie gdy znajdziemy ciekawy kod rabatowy przykładowo na https://okazone.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry