Widok

Urlop we Włoszech

Rodzina i dziecko Podróże Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś był może ostatnio we Włoszech z dzieckiem? Wybieramy się na urlop i zastanawiam się jakie są tam ceny pampersow, czy są kaszki, obiadki i jakie i w jakich cenach. Moja córka ma bialkowa wiec nie wszystko może jeść, i tak się zastanawiam czy zabierać ze sobą czy dostanę na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my byliśmy 4 lata temu, nie wiem gdzie jedziesz i ile m-cy ma twoje dziecko ale radzę - weź wszystko (my mieliśmy i pieluchu i słoiczki) tam jest drogo, a słoiczków bardzo mały wybór bo oni chyba generalnie dzieci szybko przyzwyczajają do normalnego jedzenia, a z tego co pamiętam to moja córcia miała 8 mcy i dla niej był np.makaron z sosem serowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mała ma 8 miesięcy i do tego skazę bialkową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My, co prawda, nie do Włoch, ale m.in. do Francji jechaliśmy z dzieckiem 10 m. Bez skazy. Jedzenie dla dziecka braliśmy z Polski. Raz, że wybór tam jest zupełnie inny. Dwa, że przynajmniej bagaż robił nam się coraz lżejszy, co pozwalało na zakup pamiątek dla dzieci ;) Lecieliśmy samolotem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mleko radze zabrać , nasz nie chciała innego pić-inny smak widocznie. a słoiczki to zalezy czy samolot i ograniczenie bagazu czy samochod- jezeli samochod to bym zabrała bo u nas zdecydowanie taniej i nie bedziesz sie zastanawiac czy cos jej nie uczuli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleko biorę swoje, obiadki, kaszki i kleik chyba też swój. Dziękuję za opinie.

A czy we Włoszech jest rossmann? A jak nie to jaka sieć drogerii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Jaki projekt i za ile? (65 odpowiedzi)

jakie macie projekty domów i mniej więcej ile kosztowały? Mam kolejny pomysł i juz nie w temacie...

do góry