Widok

Urocze miejsce na zdjęcia plenerowe

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chcielibyśmy zrobićślubne zdjęcia w plenerze. Może znacie jakieś urocze miejsca (niedaleko Zaspy), oprócz parku Oliwskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
galu droga, oczywiscie, że znam:-)
Robiliśmy zdjęcia w parku na dmorzem i potem nad samiuśkim morzem. Weszliśmy wejściem vis a vis Jelitkowskiego Dworu, tj. następne wejście pd mola na Zaspie w stronę Przymorza.
Idea była taka, że idziemy do samoego morza, by tam porobić zdjecia. Ale po drodze napstrykaliśmy mnóstwo zdjeć.
najpierw schodizliśmy zz alejki i robilismy na tym polu, potem troche w lasku nadmorkim a potem już nad samym morzem.
Wyszło cudnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robiliśmy zdjęcia na Darze Pomorza w Gdyni. Naprawde warto! Wszystko ustala się z działem marketingu Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedawno zrobili nową trasę spacerową koło mola na Zaspie. Idąc deptakiem z Zaspy do mola trzeba odbić za Ranczem w lewo. Tą drogą można aż dojść do Jelitkowa. Zrobili tam piękny park, jest kilka mostków na rzeczce oraz takie sztuczne jeziorka. Jest tam dużo ptaków, kaczek i nawet łabędzi. Myślę że zdjęcia wyszły by ładne. Poza tym jest jesszcze jedno ładne miejsce - dalej - w Gdyni Redłowie na koło mola na tle klifu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry