Widok

Urodziny dla 10-latki -szukam inspiracji!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
Zbliżają się urodziny mojej córki i szukam inspiracji na organizację.
Na pewno tematem przewodnim mają być JEDNOROŻCE.
Chciałabym żeby impreza odbyła się w domu, dla ok. 8 dziewczynek w wieku 10lat.
Czy macie jakieś sprswdzone pomysły czym zająć panny w tym wieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a nie lepiej poza domem zrobić? Centrum Hewelianum ma bardzo ciekawą ofertę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziewczyny chcą zacząć kinem i dlatego potem do domu zapraszamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym już nie próbowała się wtrącać w przypadku dziesięciolatek i zabawy w domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, dziesięciolatki to już duże i rozumne dziewczynki, niejedna by się ze wstydu spaliła gdyby jej koleżanki dowiedziały się, że mama szuka na forum inspiracji na motyw urodzinowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam 10 latkę, i nie wstydzi się, ze szukam pomysłu w necie. Nic w tym złego. Chyba że w tym wieku dzieci nabyły już pretensjonalne usposobienie...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Możesz przygotować im ciasto na pizzę i pokroić w miseczkach składniki, niech każda zrobi sobie mała pizzę z czym chce, tak samo można zrobić Zdobienie ciasteczek. U takich dziewczynek to myśle ze już kosmetyki idą w ruch. Możesz im przygotować lakiery, naklejki na paznokcie, tatuaże, inne kosmetyki niech jedna druga wymaluje. Ewentualnie jakieś lepsze zestawy do robienia biżuterii, ale to już spory wydatek. Nie ma co więcej kombinować, to już duże dziewczyny. U nas z pizzą jest zawsze fajna zabawa, podoba się bardzo mimo, ze mam chłopców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy ten komentarz to od osoby która ma dzieci czy od wszechwiedzacych nie majacych dzieci baranów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zorganizowaliśmy dziecku (też 10 lat) urodzinki na placu zabaw Playground Arena na stadionie Energa w Gdańsku. Nowo otwarty plac, nie jest tak oblegany jak inne place w Trójmieście. Urodziny są tematyczne i animatorki na pewno przygotowywałyby temat z jednorożcem. Animatorki są świetne, dzieci nie miały czasu się nudzić i były bardzo zadowolone. My z rodzicami odpoczęliśmy podczas tych dwóch godzin i w spokoju mogliśmy porozmawiać, animator pokroił nawet tort! Dzieci się nie nudziły, czego się obawiałam, zabawy były dostosowane do wieku. A do kina można iść przed, a potem na szaloną imprezkę w Playground. Ceny też nie są wygórowane, więc polecam. https://web.facebook.com/PlaygroundArena/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Edukido http://edukido.com.pl/urodzinki-klockami-lego/ organizuje również urodziny dla dziecka w Gdańsku i Gdynii. Do 12 lat sa takie imprezy organizowane, może akurat Ciebie zainteresuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Se poszukaj inspiracji i się zorganizuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślę że dobrze jest upiec tort z galaretkami w kolorach tęczy sprawdzony sposub ,można też zrobić piniatę poprostu wziąć balon okleić gazetami w kleju jak zastygnie to przebić balon
Pomalować wypełnić cukierkami i powiesić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Biedronka Magdalena Kobalczyk to świetna animatorka, która zajmie wszystkie zaproszone dzieci ciekawymi i pouczającymi grami i zabawami. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry