Widok

Urolog

Poszukuję dobrego urologa ( kamienie nerkowe)w Trojmiescie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od nerek jest nefrolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie masz racji - kamicą i np torbielami nerek zajmuje się urolog
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefrolog jest od nerek.
A urolog może być.
O co ten dym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to, że pójdzie niepotrzebnie do nefrologia, który i tak skieruje do urologa. Niepotrzebna strata czasu, bo wszędzie się czeka po kilka miesięcy, a jeśli wizyta prywatna, to pieniędzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 50 lat i od jakiegoś czasu borykam się z problemem nietrzymania moczu. To naprawdę trudne i upokarzające doświadczenie, które wpływa na moje codzienne życie. Nie jest łatwo żyć w ciągłym strachu przed tym, że może coś się wydarzyć, a ja nie będę w stanie zapanować nad swoim ciałem. Dlatego też, postanowiłem szukać pomocy u dobrego urologa w Gdańsku. Wiem, że to ważne, aby znaleźć lekarza, który jest doświadczony w leczeniu tego rodzaju problemów i któremu można zaufać. Przecież to moje zdrowie jest najważniejsze. Nie jest to łatwe zadanie, ale wiem, że muszę to zrobić. Nie chcę już dłużej cierpieć z powodu nietrzymania moczu i chcę wrócić do normalnego życia. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrego urologa w Gdańsku, który pomoże mi w tym procesie. Przeglądam właśnie stronę https://www.uclinic.pl/ Czy ktoś może mi coś na temat tego lekarza napisać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

do góry