Widok

Urząd Miasta rozmowa rekrutacyjna

Zostałam zaproszona na rozmowę o prace, może ktoś podzieli się doświadczeniami czego mogę się spodziewać. Czy już na pierwszej rozmowie pytają o znajomość wymaganych ustaw?nie wnikam w kwestie że pewnie fikcja itak znajomy królika już ma ta posadę....pewnie tak jest, ale nie mogę pójść nieprzygotowana. Dziękuję za rady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duzo serdcznosci i cie zatrudnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby ktoś też szukał informacji. Niestety to wszystko co piszą to prawda, 2021 rok i nic się nie zmieniło. Komisja nie była wcale zainteresowana rozmową ze mną. Konkurs musiał porostu sie odbyć. Jako że wypadało coś zagadać to usłyszałam 1 pytanie, na które odpowiedź jasno wynikała z mojego CV oraz stosu innych wymaganych dokumentów, pytanie brzmiało: jakie ma Pani doświadczenie zawodowe..... na moje pytanie o informacje o wynik zaskoczeni odrzekli: na stronie UM w zakładce BIP będą opublikowanej nazwiska...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no czyli klika miała już kandydata...
smutne to ale prawdziwe że nie liczą się kompetencje a układy.

i dlatego ja nie czytam nawet ogłoszeń na stanowiska w urzędach, lotosie, energii i innych SSP. Szkoda czasu i wysiłku. Przecież kandydat jest kierowany na badania lekarskie zanim rozpiszą konkurs.

Inne tematy z forum Praca

negatywne opinie o pracodawcach (17 odpowiedzi)

witam od pewnego czasu szukam pracy i jak wiadomo przed rozmową czy też dla własnej wiadomości...

Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy. (49 odpowiedzi)

Poszukujemy uczciwych i odpowiedzialnych Polskich pracodawców, dla współpracy. Kompania posiada...

KONSALNET GDANSK. (114 odpowiedzi)

Ostrzegam ludzi przed pracą w tej firmie, dodają codziennie bezpłatne ogłoszenia o prace i robią...

do góry