Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacjyna firma! wątek zamknięty Dziś odebrałam mieszkanie od Pana Krzysztofa i jestem pod ogromnym...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Firma godna zaufania wątek zamknięty Świetna, solidna firma, na której można polegać. Profesjonalizm w każdym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Super wykonawca!!! Też polecam. Bardzo szybko, sprawnie wykończył nam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Mój najlepszy wybór wątek zamknięty Zasugerowałam się opinią internautów. Same pozytywne opinie, czy to możliwe ?...
~Mariola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Przed wyborem firmy Pana Krzysztofa do wyremontowania naszego mieszkania...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

wykończenie mieszkania stan developerski wątek zamknięty Polecam usługi Pana Krzysztofa, który kompleksowo wykonal wykonczenie...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

ZE STANU DEWELOPERSKIEGO PO ZAMIESZKANIE wątek zamknięty Wybraliśmy usługi Pana Krzysztofa czytając referencje internautów. Prace...
~Roman i Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Leszek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Pana Krzysztofa. Wykończenie mojego mieszkania ze stanu...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Solidnie, szybko, dokładnie. Prace wykonane terminowo, ekipa bezproblemowa....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Remont wątek zamknięty Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Mieszkanie wykończone w ustalonym...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

kapitalnie wykonany remont kapitalny wątek zamknięty Właściwie mogę się tylko podpisać pod innymi opiniami. Pan Krzysztof jest...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

The Best Man in Poland wątek zamknięty Juz od pierwszego kontaktu widac, ze ma sie do czynienia z czlowiekiem...
~Gosia K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Najlepszy Fachowiec w Polsce! wątek zamknięty Pan Krzysztof przeprowadzał u nas remont generalny mieszkania 3 pokojowego....
~Paweł i Karolina Weiner
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof przeprowadzał u mnie remont łazienki, WC i kuchni. Jest osobą,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Bardzo staranny i uczciwy fachowiec wątek zamknięty Niezmiernie mi miło wystawić pozytywną opinię panu Krzysztofowi. Wraz z jego...
~Ewa, os. Leszczynowe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

remont mieszkania w stanie developerskim Gdańsk POLECAM!!! wątek zamknięty Pan Krzysztof remontował całe moje mieszkanie. Jest świetnym fachowcem, miły...
~Alina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Wykończenie mieszkania w stanie developerkim w Sopocie. POLECAM !!! wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem kompleksowego wykończenia mojego mieszkania w...
~Violetta Pawłowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty solidna firma, dobra jakość wykonania prac remontowych przez profesjonalnych...
~Joanna Kochanoiwska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Remont całego mieszkania wątek zamknięty Szczerze polecamy!!!Pan Krzysztof wykonał u nas kapitalny remont całego...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Remont łazienki wątek zamknięty Pan Krzysztof wykonał remont łazienki ze stanu deweloperskiego. Jestem bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry