Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty ustalenia zmian w projekcie podczas wielogodzinnych spotkan w wiekszosci...
~Bardzo niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

M - opinia wątek zamknięty Nie dokończył prac. Unikać jak ognia
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Niedokończone roboty wątek zamknięty Pan Mariusz nie dokończył montażu i pomimo przysłania informacji sms ,nie...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Droga przez mękę wątek zamknięty Wraz z żoną skorzystaliśmy z usług Pana Mariusza po pozytywnych opiniach...
~łukasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Pan Mariusz Dyś wykonał u mnie zabudowę: 2 szafy + pawlacz. Polecam z czystym...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Meble do pokoju chłopięcego wątek zamknięty Meble do pokoju dziesięciolatka: szafa przesuwna, regał z witryną , biurko....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Jesionowe biurko wątek zamknięty Pan Dariusz wykonał nam piękne, dwuosobowe jesionowe biurko (prawie 3m)...
~Basia i Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Firmę p. Mariusza Dysia znalazłem w internecie i skorzystałem z opinii jego...
~Władysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Zadowolona klientka wątek zamknięty Firmę Usługi stolarskie Mariusz Dyś znalazłam w internecie. Opierając się na...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

wykonanie szafy wątek zamknięty Wybrałam Pana Mariusza opierając się na opiniach wystawionych na stronie...
~Elwira Bukowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pan Mariusz otrzymał zlecenie wykonania zabudowy wnęki na przedpokoju i...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Polecam Pana Mariusza wątek zamknięty Wykonał starannie zabudowę przedpokoju pomimo trudności w postaci krzywizn...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Polecam-bardzo wysoki standard usług wątek zamknięty Pana Mariusza Dyś znalazłem w internecie i okazało się, że trafiłem w "10"....
~Stanisław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Polecamy wątek zamknięty Pan Mariusz wykonywał u nas szafę na wymiar. Efekt jest świetny, taki jakiego...
~Monika i Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

zadowoleni klienci :) wątek zamknięty Pan Mariusz został nam polecony, wykonał u nas zabudowę kuchni i łazienki,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry