Widok

Usunięcie Migdałków u dorosłego

Dzień dobry,
Czy ktoś z Państwa orientuje się może, gdzie najlepiej teraz usunąć migdałki w dorosłym wieku ze względu na Krypty w migdałach i gdzie nie trzeba robić testów?
A może ktoś wykonywał prywatnie lub laserowo, jeśli tak to gdzie, jaki był koszt i czy warto?
Proszę o szczere opinie.
Samych migdałków może nie trzeba usuwać, ale te krypty są straszne ( :
Może ktoś też miał ten problem i coś doradzi?
Może usuwał ktoś w Swissmed w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam operację wycięcia migdałków w szpitalu Copernicus ale to w 2012r Opieka bardzo dobra i pielęgniarek i lekarzy. Prywatnie nie polecam bo w razie powikłań i tak przywożą to szpitala państwowego czego sama byłam świadkiem podczas pobytu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odp. polecasz wycięcie migdałów? ciężko było dojść do siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli o mnie chodzi to ciężko to przeszłam ból pierwszą dobę był najgorszy potem było coraz lepiej,no ale u mnie migdałki były bardzo powiększone i zainfekowane i to było jedyne wyjście ale nie żałuję bo od operacji nie choruje wcale także warto było. Powodzenia życzę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odp. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry