Widok

Usunięcie gruczołu Bartholina

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was miała kiedyś usuwany (opracyjnie) gruczoł Bartholina? Ja miałam przyjemność doświadczyć takiego zabiegu 5mcy temu. Usunięto mi dużą torbiel a wraz z nią podobno cały gruczoł. Po operacji prawie miesiąc nie mogłam chodzić, krwiak prawie na pół pośladka i równie wielki obrzęk, nie mogłam siedzieć leżeć stać... Ból po prostu nie do zniesienia. W chwili obecnej dalej mam obrzęk po jednej stronie, boli mnie przy wykonywaniu codziennych czynności, ból jest jednego dnia większy innego mniejszy. Obrzęk czasami się powiększa bez jakiejś konkretnej przyczyny a co za tym idzie mocniej mnie boli... Mój gin mówił ok 2 mce temu że wszystko jest ok, ale dla mnie coś to za długo trwa. Obrzęk mnie nie pokoi i ten ciągły ból... ile czasu można się tak męczyć. Zaczynam myśleć czy po prostu coś nie zostało źle zrobione podczas operacji.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym gruczołem? Możecie polecić mi jakiegoś dobrego sprawdzonego ginekologa, który mi pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


a gdzie mialas robiony zabieg? w szpitalu na klinicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na prawdę nikt nic nie wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
IDE wlasnie na zabieg ciekawe czy u Ciebie lepiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

do góry