Widok

Usunięcie torbieli- jaki szpital?

Witam
stwierdzono u mnie duza torbiel ( prawdopod. endo) w zatoce douglasa, Pani dr nic nie wyjasnila tylko kazala wybrac szpital i dala skierowanie. Mozecie polecic jakis dobry szpital pod tym kierunkiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital wojewódzki, bardzo krótko się czeka, w moim przypadku operacja była po 1,5 tygodnia. Pobyt 3 doby, sale kolorowe, 2 lub 3-osobowe, czysto, łazienka wspólna na cały oddział ale kolejek nie ma. Odwiedzający nie mogą wchodzić na oddział, jest specjalny pokoik do przyjmowania gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja usuwalam torbiel na klinicznej, z tego co mowily inne panie sa tam najlepsi lekarze i zjerzdzaja sie pacjentki z naprawde odleglych miejscowosci. Ja jestem zadowolona operowal mnie dr Mielcarek, troche czekalam ale wszystko poszlo ok, tez mi wysza endometrioza. Do tego pielegniarki naprawde fajne co nieczesto sie zdarza wiem z doswiadczenia. Najlepiej pojedz i spytaj sie jakie sa terminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie tyle juz sie naczytalam zroznicowanych opini ze sama nie wiem, z racji ze nie nadaje sie to juz do laparoskopii to wolalabym nie trafic na rzeżników ktorzy wytna za duzo ;) nie rodzilam jeszcze i chcialabym miec taka mozliwoscw przyszlosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może spróbuj miejski szpital w Gdyni, miałam dużą torbiel na jajniku którą usuwał mi dr Ciepłuch, laparoskopia. Było to w listopadzie 2008, teraz jestem w pierwszej ciąży. Powodzenia i zdrowia życzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam ze moja trobiel miala 6cm, takze to bylo ciecie nie laparoskopia, z tego co slyszalam to lepiej przy endometriozie robic ciecie bo mozna lepiej ocenic sytuacje, u mnie znalezli jeszcze miesniaka na macicy, ktorego tez wycieli, na klinicznej sa naprawde dolkladni. Praktycznie kazdego lekarza, ktory tam operuje pacjentki sobie chwalily i specjalnie do nich przyjezdzaly z daleka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba własnie na Kliniczna sie zdecyduje i chyba jutro pojade na kwalifikacje do zabiegu/operacji juz sie orientowalam w jakich godz. przyjmuja. Moja ma 7,8x5,9.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry