Widok

Uszkodzenie pojazdu marki nissan note przy max & xawier

Witam serdecznie,
W dniu 24.04.2021r. (sobota) między godziną 7:30-7:45 padłem ofiarą uszkodzenia mienia- mojego samochodu marki Nissan Note (kolor srebrny)
Samochód zaparkowany był rownolegle do ulicy, tyłem do gruzińskiego sklepiku.
Domniemam, ze sprawca najprawdopodobniej cofając uszkodził- wgniótł drzwi pasażera, zostawiajac czerwony kolor lakieru na moim aucie.
Proszę o ewentualny odzew świadków, jak i uczciwego sprawcę zdarzenia.
Kontakt: 508287738
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podpytaj, czy przypadkiem nie ma tego na kamerce ze sklepu. Ewentualnie może być na kamerce z bankomatu, ale tutaj ciężko będzie zdobyć nagranie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za chęć pomocy.
Od razu to uczyniłem, jednak ta kamera niestety nie obejmuje parkingu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety przegrana sprawa, nic takiemu zrobić się nie da, miałem podobna sytuacje i nawet monitoring nic nie da. Uwierz lub nie, ale mimo nagrania druga strona musi się przyznać do czynu :) smieszna sprawa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem świadkiem parę lat temu, bo cwaniaczek się nie przyznał, że jak parkował pod Xavierem to przeszorował o inne auto.
A w sumie to świństwo uciec i się nie przyznać - zwłaszcza, że kosztuje to nas minimalne zmiany na zniżkach.
Liczę na to, że albo się znajdzie, albo karma wróci i ktoś mu zrobi taką samą lub gorsza akcję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego jak naprawdę nie muszę to nie robię zakupów w maxie. Właśnie przez te cyrki na parkingu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawdź inne kamery może w tym przedziale godzinowym będzie widać jak wyjeżdża czerwony samochód spod sklepu na główna drogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już to zrobiłem.Zarządcą budynku jak i parkingu jest właściciel Exspresji Kebab i to on może pomóc, odczytując zaistniałą sytuację. Od soboty czekam na telefon od niego, jak na razie, cisza. Zgłosiłem też swoją szkodę parkingową, policji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Dobrze że zgłosiłeś . Policja i tak nic nie zrobi w tej kwestii . Wiem coś o tym niestety . Policjant chciał mi wmówić że sama sobie uszkodziłam auto, to się trochę zagotowałam . Sama znalazlam sprawcę i podałam na tacy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bardzo rozumiem Asiu, że dobrze, że zgłosiłem na policję, która i tak nic nie zrobi. Zastanawia mnie fakt, dlaczego właściciel budynku jak i parkingu, który został poinformowany o mojej szkodzie, dalej się nie odzywa(nr. tel.znany jest właścicielowi).Byłem trzy razy w kebabie i za każdym razem, pracownik miał zgłosić mój problem właścicielowi. Na słupie koło budki gruzińskiej, są dwie kamery które obejmują cały parking.Pytam się, po co są te kamery i komu one służą???.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawidłowo właściciel nie ma obowiązku udostępnić takich nagrań, ba nawet nie może. A co do policji to leniwce są, kiedy kradli nam paliwo z auta to pierwsze zgłoszenie przyjęli, gdy ukradli drugi raz to skutecznie nas zniechęcali do zgłoszenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jest tak, że sprawca był szybszy od Ciebie i nagranie zostało skasowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie się obawia, ze będziesz chciał wykorzystać jego OC. Generalnie przedsiębiorcy musza mieć OC i prawda jest taka, ze może w ramach swojej polisy zgłosić, ze klient , który był na parkingu zastal uszkodzone auto i z jego polisy pokryje się szkodę, nie straci praktycznie w ogóle nic, bo to niebiescy polisa oc samochodowa , ale u nas ciężko z taka przedsiębiorczością, a kto poznał ludzi z tego lokalu ten wie, ze marketing to nie ich mocna strona, a mogliby Dzieki temu świetnie się zareklamować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry