Widok

Utrata ochoty na seks

Witam, jestem dziewczyna mam 31 lat. W związku jestem 4 lata od jakiegoś czasu nie odczuwam chęci na seks. Czy to normalne??? Odbywamy stosunki ale zawsze to wychodzi z inicjatywy mego chłopaka. Czy coś ze mną jest nie tak??? Zawsze czuję się śpiąca i zmęczona dodam ze mam trójkę dzieci. Pomóżcie wypowiedzcie się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stres
kiepska dieta
zdenerwowanie
znudzenie
rutyna
Powodów może byc milion. Próbowałaś tak poza tym tabletek na libido? Jak libido therapy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy takie tabletki to w ogóle mogą działac? Bo sama mam podobny prblem co autorka ale u mnie jest jeszcze gorzej. mam 25 lat niecałe a już odczuwam zupełny brak pociągu do męża i do seksu. Czy moze to być tak, ze jest to moj pierwszy partner? I dlatego tak jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale odczuwasz brak ochoty na seks czy brak ochoty na swojego faceta? Bo jeśli jest to brak ochoty na swojego faceta to nie wiem czy wiele mogę Ci tutaj poradzić. Jednak jeśli jest to brak ochoty na seks w ogóle to jestem zdania,że da się to odwrócić. O libido therapy piszę z własnego doświadczenia bo łykałam tabletki przez ponad 3 miesiące i w trakcie tych miesięcy poczułam pozytywną różnicę w moim nastawieniu do seksu. Po prostu miałam większą ochotę. Zastanawiałam sie oczywiście wczesniej czy to podziała czy nie ale na tym właśnie forum jedna dzeiwczyna zachwalała tak wiec pomyslałam sobie,że co mi szkodzi i zamówiłam. Druga rzecz to stres. Czasami chcemy dac od siebie zbyt wiele i to wpływa na nasz nastró. Jak jestesmy zdenerwowani to jasne, że możemy nie mieć ochoty na współżycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie muszem mieć recepty na te tabletki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie jest potrzebna. Sama zamawiałam je przez internet. Tylko weź sobie porównaj ceny w różnych sklepach tak aby kupić w korzystnej i najlepiej w promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

problem z libido moze miec dwa podloza.. zmeczenie stres znudzenie i tu pomoze cos nowego np seksowna bielizna czy jakies zabawki do lozka albo problem z hormonami czy tarczyca.. i tu potrzebny lekarz i badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a zabawki nie pomoga jesli sa problemy zdrowotne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciezko powiedziec, wszystko zalezy od tego co to za problemy :) u nas pomogly wibratory lubrykanty i feromony z superlove
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry