Widok

Utrata umiejętności politycznych

Niechęć do podejmowania tematów politycznych, do czego pomysł Hydeparku jest jak najbardziej predestynowany, a nawet świadome blokowanie takich tematów, jest objawem utraty umiejętności politycznych. Najnowsze badania, czy to z dziedziny psychologii ewolucyjnej, czy też antropologii i archeologii, dowodzą jednoznacznie, że nasi przodkowie z okresu prehistorycznego czyli od kilkunnastu do kilku tysięcy lat takie umiejętności posiadali i ich używali organizując swoje osady i życie w nich.
Obecnie, na własne oczy możemy obserwować zachowania świadczące o utracie takich umiejętności bądź nawet celowym ich marginalizowaniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Najnowsze badania, czy to z dziedziny psychologii ewolucyjnej, czy też antropologii i archeologii, dowodzą jednoznacznie, że nasi przodkowie z okresu prehistorycznego czyli od kilkunnastu do kilku tysięcy lat takie umiejętności posiadali i ich używali organizując swoje osady i życie w nich.

Może nikt im nie serwował 120 tys. nowych aktów prawnych rocznie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie to najnowsze badania archeologiczne potwierdzają że nasi prehistoryczni przodkowie posiadali umiejętności polityczne i nikt nie blokował ich dyskusji na forum ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasi prehistoryczni przodkowie, oprócz politykowania, musieli mieć czas na rzucanie kamieniami w dinozaury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze dinozaury nie żyły w czasach prehistorycznych.
Określenie "prehistoria" odnosi się do okresu neolitycznego, a ludzi żyjących wtedy określa się mianem "ludów prymitywnych" lub "pierwotnych", co brzmi zabawnie, jeśli skonfrontuje się to z dostępnymi od dziesiątek lat dowodami antropologicznymi i archeologicznymi. Problem jest z okresem wcześniejszym, bo jak wiadomo, po ustąpieniu ostatniego zlodowacenia, poziom wód znacznie się podniósł zalewając nadbrzeżne i nadrzeczne tereny, w którym musiała istnieć dość gęsta sieć osadnicza.

A jeżeli chodzi o badania naukowe w tej kwestii to proszę zajrzeć do bibliografii zamieszczonej w ksiązkach Iana Morrisa "Dlaczego Zachód rządzi - na razie" i Davida Wengrowa i Davida Graebera " Narodziny wszystkiego - nowa historia ludzkości". Czytanie nie szkodzi.

Nic dziwnego, że ignoranci o takich rzeczach nie wiedzą, bo system liberalny to okres niewiarygodnej ciemnoty mimo rozwoju technologicznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżbyś nie znał kontekstu tych dinozaurów i kamieni ??? Nasi prehistoryczni przodkowie mieli bardziej otwartych moderatorów dyskusji na forum. Internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Własna firma? (30 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

słodko, część druga ;) (514 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Jakie ciekawe gadżety do biura podróży (6 odpowiedzi)

Witam, Planuje zakup nowej partii gadżetów dla klientów Biura Podrózy. Specjalizujemy sie w...

do góry