Widok

Uwaga na blondynki

Miałem okazję porozmawiać z blondynką, naprawdę na poważne tematy, i zawadziłem o problem natury ludzkiej, ale ona przewracała oczami i co chwila dźwięcznym głosikiem mi przerywała i mówiła "nie rozumiem". Np "nie rozumiem o co chodzi z tą instytucją wolnej woli". I pytała mnie gdzie, pod jakim adresem mieści się ta instytucja. Na to ja wybałuszyłem gały i nie mogłem jej odpowiedzieć, bo mnie zatkało. No ale takie są koszta zadawania się z blondynkami, przecież każdy o tym wie. Lepiej się z nimi nie zadawać i omijać szerokim łukiem, bo choć w kontaktach spolecznych są wyspecjalizowane super, to o teorii socjologicznej pojęcia nie mają..

Nie wszyscy oczywiście są w stanie się od kontaktów z blondynką powstrzymać i są ofiary.

Pierwszą ofiarą padł Juras, który na festiwalu spotkał się z blondynką i ta skarżyła się na hejt i zalewała się łzami. Ten miał szczęście, że go nie zalało.

Potem było znacznie gorzej, bo kolejna blondynka z niezwykłej kasty zaatakowała w Słupsku nożem dwóch facetów i ci mieli szczęście, że uszli z życiem. Z życiem uszły też kolejne obiekty ataku blondynki, zaatakowane nożem na Nowym Świecie w Warszawie.

Słupsk i Warszawa ? Czy coś te miasta łączy, że tam blondynki popadają w amok ? Być może jest to klimat związany jakoś z panami Biedroniem i Trzaskowskim ? Ta koincydencja wymagałaby zbadania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tyle pisaniny, żeby spróbować dokopać Trzaskowskiemu?
Nie dość, że chybiłeś, to teraz boli cię noga, ręka i zaraz oberwiesz od jakiejś pani
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzaskowskiemu nie trzeba dokopywać. Sam się w bzdurach zakopał, co warto zawsze podkreślać z uwagio na jego zwolenników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Styl autora zawsze jest taki sam, bez względu na jego temat. Potrafi on płynnie przejść z postawionej tezy o zmierzchu mody na spodnie typu rurka, ściśle (według niego) powiązanej z liberalizmem, do upadku tej ideologii. Zazwyczaj posiłkuje się w swoich przemyśleniach, z d...y wziętymi autorytetami, znalezionymi w przypisach podręczników do nauki ekonomii politycznej socjalizmu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

He, he, he,

Mark Lilla, amerykański liberał, to pisowiec i komunista w jednym ?
Prof. Roszkowski, autor "Roztrzaskanego lustra" to też pisowiec ?
Douglas Murray, homoseksualista a jednocześnie autor "Szaleństwa tłumów", to też pisowiec ?
Pusiowski spisek ogarnął cały świat. I tylko @jaq i @Sky, dzielnie trwają na barykadzie, podtrzymując chylące się do upadku runiny liberalizmu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak już pisałem, posługujesz się przypisami i autorytetami (?) z d...y wziętymi, pasującymi do twych utopijnych poglądów. Dzieła i prace z których czerpiesz swoje zatęchłe inspiracje, dawno już poszły na makulaturę. NBP właśnie drukuje z nich puste pieniądze. Taka jest wartość twojej wiedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postkomnistyczna retoryka coraz bardziej przypomina wzory sprzed 100 lat. Wódz dał placet na takie zachowania i uruchomił faszystowskie bojówki, ziejące jadem i wulgarnością. Nasze trójmiejskie męskie blondynki zajadle walczą na tym faszystowskim froncie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciał by jeszcze pochędożyć,
Bo żal d...ę ściska,
Bliżej jednak do Łostowic,
Niż blondynki z Ujeściska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ofensywa blondynek zaczyna przybierać na sile. Ostatnio feministyczne komando blondynek zaatakowało Bogusia Lindę, za krytykę politpoprawności obserwowanej na imprezach kinematograficznych. Miał chłopak szczęćie, bo oberwał tylko tweetem w mediach spolecznościowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry Skarby :)
W co się dziś bawicie i kto komu nasr*ł w zamek z piasku? (klaszcze w dłonie)
http://www.youtube.com/watch?v=xL6tZHwKxzc
Ps
Siwe odrosty rulez
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnośnie Lindy przyznaję ci rację.
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale w reklamach szamponów do włosów ewidentnie dyskryminowani są łysi. Tak dalej być nie może :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tu mam komentarz odnośnie do tej blondynki ze Słupska:
https://niepoprawni.pl/blog/husky/walczyla-o-praworzadnosc-z-bronia-w-reku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pomoże
Woda z Odry,
Nie pomoże
Woda z Wisły,
Gdy blondynka piękna
A c...j obwisły.
A to mój komentarz.
Jeśli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałam wiele Twoich historii i nawet przeszło mi przez myśl, iż jesteś, takim znanym na tym forum,
lecz po lekkim tuningu obywatelem (:
Może się mylę....
Lata świetlne...
Ale... z blondynką przesadziłeś drogi Panie (:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze jednak, że skonsultowalem z blondynką, tą samą, i ona nie ma nic przeciwko. Czuję się rozgrzeszony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blondynka głupia, poszukaj do konwersacji łysą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to nie :) Osiwieć to ja mogę, jak On ocipieć, ale włosów rwać z głowy nie będę :D
http://www.youtube.com/watch?v=BWia7kYzzok
Ps
Nieustannie oszałamia mnie swym słownikiem ~8D i temperamentem ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

do góry