Widok

Uwaga na handlarzy samochodowych

Niedawno sprzedawałam auto nienadające się do dalsze eksploatacji przez m.in. rdzę.auto nie przeszłoby nigdzie rejestracji. Auto było juz w takim stanie, ze w razie wypadku złozyłoby się jak paczka zapałek .wyszczegolnilam wszystkie znane mi wady w ogloszeniu i dalam promocyjną cenę z myślą, ze ktos kupi je z przeznaczeniem na części. Jakież było moje zdziwienie, gdy po udanej transakcji, gdzie opusciłam jeszcze kilkaset złotych, auto na drugi dzien zostało przez tego pana -jak sie okazało handlarza, ktory kupuje auta prywatnie, nie na firmę - wystawione na portalu za trzykrotnie wyzszą cenę z opisem, ze jest w stanie rewelacyjnym do lekkich poprawek blacharskich . W moim ogloszeniu wyszczegolniłam wszystko, samochod jadl olej, hamulce byly w bardzo zlym stanie, pan napisal ze wszystko ok, wsiadac i jechac. Dlatego przestrzegam przed kupnem aut od ludzi nieliczacych sie ze zdrowiem i zyciem innych. Sprawdzajcie dokladnie co kupujecie. Nie kupujcie od handlarzy, chyba ze jakies auta premium 2, 3 letnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było zadzwonić do stacji demontażu pojazdów. Odebraliby bez gadania, dali gotówę do ręki i świadectwo, pozwalające na wyrejestrowanie auta i ew. zwrot niewykorzystanego OC. Czy chociaż sprawdziłaś tę opcję, ile oferowali? Być może więcej niż dał ci handlarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferowali 600 zl.. czyli tyle ile kosztuja dwie tylne opony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2436 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry