Nie polecam pracy u niego . Co miesiąc trzeba biegac za nim by dostać wypłatę z czego i tak całej nie otrzymacie dopiero po kilku dniach ... generalnie nie polecam pracy tam. !
00
~Ciasny Wiesiek
81.190.56.*
(9 lat temu) 29 kwietnia 2017 o 13:26
Ale w sumie u kogo ? Bo chyba umknęło Ci to co najważniejsze - tzn. co to za pracodawca.