Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Duża moc za małe pieniądze! wątek zamknięty Po dobie użytkowania zamontowanego w VTechu Powerboxa ciągle nie chce mi się...
~M.N.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Pełen profesjonalizm i świetna obsługa wątek zamknięty Świetni fachowcy , szybka obsługa , to jest to co jest potrzebne w każdym...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

fachowa obsluga wielki profesjonalizm wątek zamknięty super obsluga, profesjonalizm w 200 % autem pojechalem na diagnostyke silnika...
~DARIUSZ KUJAWA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

GLK hamownia testy wątek zamknięty Ocena na 6-tke z czystym sumieniem. Pełny profesjonalizm, dobry sprzęt...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

BMW f30 316d wątek zamknięty Dzisiaj byłem w vtech Kosakowo ze 117km wyszło 182km a moment z 263 na...
~Sławomir
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

MQ M139 430KM wątek zamknięty Naprawdę, duże słowa uznania za fachową wiedzę i profesjonalne podejście do...
~OMEGA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

AUDI A6/C6 2.0 TDI 140KM (anglik) wątek zamknięty Bedac na urlopie, szukalem warsztatu ktory wykona w moim aucie chip tuning....
~piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Vtech wątek zamknięty Mondeo mk4 1'8 125km po badaniu 128 wszystko wyjaśnione i wgranie na 146...
~Zejman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

power box wątek zamknięty brak słów na opisanie profesjonalizmu i fachowości osób pracujacych w v tech...
~ireneusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam warsztat z czystym sumienie, przeogromna wiedza chłopaków. Wycinałęm...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z usług V-techa skorzystałem raz, dosyć nieoczekiwanie i przypadkowo. Byłem...
~Emil
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Wielkie dzięki! wątek zamknięty Jeśli chodzi o obsługę firma V-tech Pomorze zasługuje na najwyższą notę.
~piasio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Usunięcie DPF wątek zamknięty Zdecydowałam się usunąć DPF z opla insigni i żałuję , że tak późno. Skończyły...
~Bożena
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Szkoła wątek zamknięty Dziękuję za szczegółowe omówienie wyników pomiarowych uzyskanych z hamowni...
~Janusz-Zespół Szkół ponadgimnazj
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Orginalny nie bede wątek zamknięty Orginalny nie bede bo wszystko ponizej to cala prawda! Panowie sa najlepsi!...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

BMW 330d wątek zamknięty Parę dni temu dałem swoje BMW e46 330d 184KM na chipa do v-techa. Efekt 218KM...
~zariach
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

vw T5 wątek zamknięty Wiele pozytywnych opinii napisano na temat Vtech-a. Poziom wiedzy,...
~R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

super firma wątek zamknięty obsługa od pierwszego kontaktu super,Asortyment 100% zadowalający Jakość bez...
~Tadeusz Makulski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Juz trzy samochody w tej firmie z chipowane wątek zamknięty Witam, Jestem stałym klientem V-Tech Pomorze. Długo można byłoby się...
~Entuzjasta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Bardzo uczciwa firma... wątek zamknięty Witam, jestem bardzo zaskoczony szczerością i uczciwością Pana z którym dziś...
~Marek Mitsubishi Lancer 1.8
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

50

wątków

do góry