Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bart - opinia wątek zamknięty stanowczo nie polecam! Pacjent to audi a3 1.8t. po założeniu gazu zaczęły...
~Bart
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Toyota 1.6 valvematic wątek zamknięty Instalacja stag qnext jak dotąd nie sprawia żadnych problemów. Obsługa miła i...
~Autor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

Gaz BMW E39 528 M52 wątek zamknięty Montaż instalacji gazowej firmy stag w BMW E39 528 M52 położona bardzo...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Profesjonalizm! wątek zamknięty Instalacja położona na najwyższym poziomie! Kontakt z p.Łukaszem b.dobry-...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Idealnie dobrana instalacja, chodzi perfekt, jestem mega zadowolony
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Polecam wątek zamknięty Również polecam. Instalacja gazowa założona profesjonalnie bez żadnych...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Jest zadowolenie wątek zamknięty klient zadowolony i o to chodzi instalacja do MG ZT -T 190 KM...
~PiotrVN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam warsztat Vanos Gdynia. Przede wszystkim miła atmosfera i...
~ropaj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Zuzanna - opinia wątek zamknięty korzystałam ostatnio z usługi lawetą i muszę powiedzieć,że wszystko poszlo...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

polecam wątek zamknięty Duża wiedza i uczciwie wykonany montaż, żadnych problemów z lpg. Polecam z...
~chevy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Szybko i sprawnie.... wątek zamknięty ..zrobiłem sobie jesienny przegląd stanu samochodu przy okazji wymiany opon i...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Starannosc przedewszystkim wątek zamknięty Gazowałem jakiś czas temu moją toyotę i muszę stwierdzić Świetna Robota...
~Stef
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Montaż BLOSA wątek zamknięty a więc.. Podobno jeden z nie wielu zakładów który rzekomo, umie zainstalować...
~Marko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Instalacje wysokiej jakości wątek zamknięty Jeśli chcesz gaz szczególnie w BMW i szukasz wysokiej jakości udaj się do...
~bmwfan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Uczciwość i duża wiedza wątek zamknięty Długo zastanawiałem się czy zagazować swoje auto. Odwiedziłem wielu gaziarzy...
~Doogie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry