VERMINEX

Dezynfekcja, deratyzacja

Gdańsk, Potęgowska 6/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena Sz - opinia Szybka reakcja, punktualność , cena przystępna. Problem z kuną rozwiązany od...
~Marzena Sz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

w - opinia wątek zamknięty polecam bardzo dobra firma szybko i fachowo
~w
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

SUPER!!! wątek zamknięty Super chłopaki, uratowali mnie po wizycie Pana z firmy BIOS, który po dwóch...
~Joanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Skorzystałem z deratyzacji w zakładzie przemysłowym. Wykonali swoją pracę bez...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

OCENA POZYTYWNA wątek zamknięty Polecam 100% profesjonalismu
~walker
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Wybawiciele wątek zamknięty Krotko mówiąc wybawiciele, uratowali mnie od pluskiew.
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty pomogli mi metodą żelową uporać się ze stadem karaluchów, polecam też...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

polecam wątek zamknięty Witam polecam verminex fachowa firma wylapali szczury co do jednego razem 8...
~marian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Niestety nie mogę polecić firmy Verminex. Panowie skasowali 300 złotych za 15...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty jestem zadowolony z uslugi usuniecia pluskiew panowie sa bardzo skuteczni i...
~zdzichu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Polecam tą firme wątek zamknięty Pozbyli się w 2 dni sczurów, które biegały mi w ścianie i pod sufitem,...
~Kazik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Witam, chciałabym podziękować Panom z Verminexu, wynajmuję mieszkanie w...
~ilona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Panowie przyjechali do os ziemnych. Spryskali miejsce występowania gniazd...
~iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

SA ZAJEBISCI!!! wątek zamknięty polecam serdecznie . mili panowie , szybcy i skuteczni z porownniem do innych...
~JA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Marek_S - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, przez kilka miesięcy inne firmy walczyły u mnie z...
~Marek_S
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

prawdziwi fachowcy wątek zamknięty pozbyli sie prusaków po 1 wizycie gdzie inne firmy kilka razy przyjezdzaly i...
~asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry