Widok

Victoria, Małkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no dziewczyny udało się :))znalazłam salę, ale wyobaźcie sobie, że w końcu zmieniłam termin ślubu z 27 czerwca na 30 maja:)), to teraz proszę o opinie na temat Victorii:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam tam w tym roku na weselu u kolegi i jako gosc jestem zadowolona. Dobre jedznko, mila obsluga itp. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry