Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Byliśmy z córką na obiedzie i jesteśmy zadowoleni. Polecam Rozetę z halibuta...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Zabiegi na dłonie i stopy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Od dłuższego czasu jestem stałą...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Pracownik ponad klient wątek zamknięty Straszna obsługa... Klient to problem... Brak zainteresowania... Dziękuję za...
~sopociak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

slabizna wątek zamknięty Ciężko o rozluźnienie kiedy przy każdym ruchu masazysty skrzypi i trzęsie się...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Mile odprężenie po ciężkiej pracy. wątek zamknięty Otrzymałam w prezencie urodzinowym Groupona na zabiegi na cialo od znajomych....
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Jest to wspaniały lokal z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Polecam wszystkim...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

bardzo zadowolona wątek zamknięty Organizowalam komunię dziecka w dolnej sali. Jedzenie bardzo dobre, tu polecę...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

nieporozumienie wątek zamknięty Poszliśmy ze znajomymi na kolację kupioną przez groupon. Na wstępie...
~akafadam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

obsługa i wystrój tak, deser niekoniecznie wątek zamknięty Zamówiłam gorąca czekoladę i nalesniki z owocami sezonowymi, dostałam kakao z...
~jj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Już nie wątek zamknięty Wraz z rodziną i znajomymi odwiedziłam restaurację Villi Baltica korzystając...
~zgaga2000
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Niestety nie wątek zamknięty Niepoważne podejście do klienta, obrażalstwo i lekceważenie.
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Restauracja- dno wątek zamknięty 1. Ponad godzina oczekiwania na danie 2. dym papierosowy klientów z...
~Pawel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

NIE POLECAM!!!!! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam tego SPA, chociaż trudno tak to miejsce nazwać, bo...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

bardzo polecam! wątek zamknięty Pyszne jedzenie , oraz przesympatyczny ,profesjonalny i do tego przystojny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

polecam !!! wątek zamknięty Wybrałam się na spotkanie ze znajomymi, świetne jedzenie, miły kameralny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Miejsce z klasą... wątek zamknięty Co prawda przepychu nie ma, ale jest nienagannie czysto, piękne wnętrze,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

restauracja trzymająca standard wątek zamknięty Kiedy kilka razy w roku wybieram restaurację na różnego rodzaju spotkania, i...
~Krystyna G
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry