Villa Eva

Restauracje Hotele

Gdańsk, Stefana Batorego 28B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam W Villi Eva odbyła się komunia naszego dziecka. Polecam wszystkim. Nasi...
~gość
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2018

2 Urodziny naszego Synka wątek zamknięty W sobotę 30 września organizowaliśmy urodziny naszemu synkowi. Jesteśmy pelni...
~Lucas
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2017

Wesele w Villa Eva wątek zamknięty Zorganizowaliśmy wesele w Villa Eva i to był trafny wybór. Wszyscy goście...
~Natalia
-

dodano: 17 lipca 2017

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Znakomita atmosfera i klimat, które potrfili tu stworzyć przesympatyczni...
~Anna
-

dodano: 1 kwietnia 2017

Przepyszne jedzenie i niespotykany klimat! wątek zamknięty Polecam restaurację we Wrzeszczu na ul.Batorego. Wczoraj jedliśmy tam obiad ,...
~Łukasz
-

dodano: 6 marca 2017

Dziwaczna wizyta wątek zamknięty Wchodzimy, pusto. Pytam w hotelu, czy restauracja działa. Tak, wiec siadamy...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2016

Przyjazna bardzo dobra restauracja wątek zamknięty Jako wieloletnia klientka restauracji, gospodarz i gość wielu...
~Hanna
1

dodano: 6 stycznia 2016

Gorąco polecam restaurację i hotel Villa Eva wątek zamknięty Korzystaliśmy kilkukrotnie z pobytu w tym uroczym miejscu. Wysublimowane...
~Rafał
-

dodano: 8 stycznia 2016

Wspaniały Sylwester 2015 w hotelu Villa Eva wątek zamknięty Tegorocznego Sylwestra miałem przyjemność spędzić w restauracji hotelu Villa...
~Marek
-

dodano: 4 stycznia 2016

Rewelacyjnie wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałem z gościnności Willi Eva. Zabawa sylwestrowa była...
~Grzegorz
-

dodano: 4 stycznia 2016

urocze miejsce wątek zamknięty bardzo elegancka restauracja , urocze miejsce nie ma takiego w Gdańsku....
~Kora
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2015

SERDECZNIE POLECAM wątek zamknięty Nie wiem skąd się wzięły tak negatywne opinie o tym miejscu. Byłam kilka dni...
~loth_meril
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 marca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Byliśmy dzisiaj z żoną. Czas oczekiwania 1h15m to trochę przesada.
~GD101H
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Totalnie nie polecam. Na jedzenie czekaliśmy z żoną półtorej godziny i do...
~Lębork
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

smakosz - opinia wątek zamknięty Znakomita kuchnia, polecam.
~smakosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

smaczne jedzenie i fajny klimat hotelu wątek zamknięty Byłam ze znajomymi w zeszłym tygodniu na obiedzie,polecam polędwiczki i zupę...
~Kris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry