Villa Eva

Restauracje Hotele Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stefana Batorego 28B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Miałem ogromna przyjemność uczestniczyć w przyjęciu komunijnymi mojej wnuczki...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Gość komunijny - opinia Kelnerki powolnie i opieszale obsługują gości. Jedzenie bardzo słabe....
~Gość komunijny
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Agnieszka - opinia Znakomite miejsce na organizację rodzinnych spotkań z przepyszną kuchnią,...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Jan - opinia Gdzie na bal W ostatnich dniach spotkałem kilku znajomych, którzy - w...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Elżbieta i Edward - opinia Przeżyliśmy wspaniały wieczór sylwestrowy w przemiłej atmosferze. Zadbali o...
~Elżbieta i Edward
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Smakosz - opinia wątek zamknięty Znakomita restauracja, pyszne dania, profesjonalizm
~Smakosz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Grzegorz Nakrajnik - opinia wątek zamknięty Kolacja degustacyjna była doskonała , wina dobrane perfekcyjnie , widać i...
~Grzegorz Nakrajnik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Jako matka panny młodej byłam w Villi Eva na weselu. O wyborze tego miejsca...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Małgorzatka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo pod wrażeniem i to niezwykle pozytywnym. 14 lipca...
~Małgorzatka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2021

Eliza Wasiewicz - opinia wątek zamknięty Gdy ktoś mnie pyta gdzie można zjeść polskie dania w miejscu gdzie jadają...
~Eliza Wasiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Ojciec panny młodej - opinia wątek zamknięty Mimo, że podstawowe menu jest poprawne i smaczne, egzamin w postaci wesela i...
~Ojciec panny młodej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce. Mieliśmy tam wesele i chrzciny dziecka. Niezwykle kameralna...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Polecam wątek zamknięty W Villi Eva odbyła się komunia naszego dziecka. Polecam wszystkim. Nasi...
~gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

2 Urodziny naszego Synka wątek zamknięty W sobotę 30 września organizowaliśmy urodziny naszemu synkowi. Jesteśmy pelni...
~Lucas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Wesele w Villa Eva wątek zamknięty Zorganizowaliśmy wesele w Villa Eva i to był trafny wybór. Wszyscy goście...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Znakomita atmosfera i klimat, które potrfili tu stworzyć przesympatyczni...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Przepyszne jedzenie i niespotykany klimat! wątek zamknięty Polecam restaurację we Wrzeszczu na ul.Batorego. Wczoraj jedliśmy tam obiad ,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Przyjazna bardzo dobra restauracja wątek zamknięty Jako wieloletnia klientka restauracji, gospodarz i gość wielu...
~Hanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Gorąco polecam restaurację i hotel Villa Eva wątek zamknięty Korzystaliśmy kilkukrotnie z pobytu w tym uroczym miejscu. Wysublimowane...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Wspaniały Sylwester 2015 w hotelu Villa Eva wątek zamknięty Tegorocznego Sylwestra miałem przyjemność spędzić w restauracji hotelu Villa...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry