Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
T R A G E D I A ! ! ! wątek zamknięty WYDAJE MI SIĘ ,ZE PROMOWANIE SWOICH USŁUG SŁUŻY PRZYCIĄGANIU KLIENTA A NIE...
~ANNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Fuszerka - kupon grupon skaling + piaskowanie wątek zamknięty Wykonuję regularnie te zabiegi z powodu aparatu ortodontycznego i mogę...
~Hose
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

o zgrozo! wątek zamknięty (...) Poza tym co to za zwyczaj pytać klienta - czy jeszcze Pani...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Vist Dent UL.AL.ZWYCIĘSTWA 43 GDAŃSK wątek zamknięty Ja byłam zadowolona z dzisiejszej wizyty -może dla tego że niezbyt dużo miała...
~BEATA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

zdecydowanie odradzam - skaling + wybielanie wątek zamknięty Kupiłam kupon zniżkowy na jednym z portali, do Centrum Stomatologicznego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Drogo i kiepska jakość usług wątek zamknięty Postanowiłem sprawdzić jakość ich usług, kupiłem więc kupon zniżkowy na...
~Szymon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ! Wczesniej robilam sobie mostek w innym gabinecie....
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Drogo - nie polecam wątek zamknięty Drogo, zostań stałym klientem a i tak jak przysługuje Ci zniżka i tak jej nie...
~Orin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Mila atmosfera już od samego wejścia, a nawet jeszcze przez telefon. Leczę...
~Anka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

frida - opinia wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolona zpoziomu leczenia i profesjonalizmu personelu moje...
~frida
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

polecam wątek zamknięty jak ktos ceni sobie rzetelnie wykonana prace to bardzo polecam gabinet...
~Pola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 grudnia 2007

Nie polecam wątek zamknięty Po dwukrotnej wizycie mam dość.Nie wiem jak można przyjmować pacjentów w...
~Sabina K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

godne polecenia wątek zamknięty z wizyt u stomatologa korzystałam pół roku.jestem zadowolona z leczenia oraz...
~iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 września 2007

Niezbyt... wątek zamknięty Niestety byłem w tym polecanym gabinecie tylko raz i już nie zajżę. W...
~Maciek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 września 2007

Na 3+ wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo drogo,za kazdy najmniejszy szczegol trzeba placici...
~Ela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

55

wątków

do góry