Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie trzeba omijać ten warsztat wątek zamknięty Byłem kilkukrotnie w tym warsztacie i za każdym razem wymieniają części nie...
~S60
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Trzeba uważać wątek zamknięty W motoryzacji jestem naprawdę laikiem i chyba to tam zauważono. Mam v50 i...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

volvo s40 wątek zamknięty Próbowałem, zamówić diagnostykę do volva, nie chciałem podać nr telefonu, w...
~s40
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Volvosystem, uwaga opinia. wątek zamknięty Witam wszystkich co chcą uniknąć wydania pieniędzy !!!!!!!! firma VOLVOSYST...
~volvo xc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

nigdy wiecej!!! wątek zamknięty zglosilem sie do nich gdyz wyskoczył mi blad poduszki powietrznej,Naprawa...
~makay
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Wymieniacze wątek zamknięty Po raz pierwszy zetknąłem się z serwisem Volvosystem w 2010 roku. Pierwsze...
~Volverin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Profesjonalny skomputeryzowany serwis volvo wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i przyznam ze to co zobaczyłem i mogłem ocenić...
~ANDRZEJ
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Makabra - nie polecam wątek zamknięty Z czymś takim jeszcze się nie spotkałem - ceny kosmiczne, jakość obsługi...
~Były klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

zapłaciłem za wymianę świec 350zł !!! wątek zamknięty v 40 szarpał i strzelał na LPG pojechałem do nich i wymienili świece(moje...
~bOB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Profesjonalnie i zawodowo wątek zamknięty Warsztat polecam szybko czysto i zawodowo może nie super tanio ale warto...
~Paweł
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni wątek zamknięty Byłem we wtorek zrobić przegląd swojego samochodu, poszło szybko i sprawnie....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Profesjonaly serwis wątek zamknięty Jestem stałym klientem ,zraziła mnie czyjaś opinia zła na temat tego serwisu...
~Marek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Zawodowcy wątek zamknięty Przyjechałem z drogi zostałem przyjęty od ręki z usterką w systemie silnika...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Od ponad roku jestem stałą klientką serwisu i nareszcie moje auto jest w...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Ommijać z daleka wątek zamknięty Słowo gwarancja dla tych "fachowców" nie istnieje. Trzy raz zostałem...
~Oszukany
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Rewlacja wątek zamknięty Polecam szybko dobrze ,nawet polskie menu na poczekaniu polecam jeszcze raz .
~Rafał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

standardowy serwis z pewnymi atutami wątek zamknięty nie bede sie rozpisywal, ocena jak obok. Było dobrze , było i źle. Usterek...
~ktoś
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

znowu musiałem sam sobie naprawic samochód po wizycie w Volvosystem wątek zamknięty nie moge napisac co dokladnie bylo bo niestety nie mam gdzie serwisowac...
~staly (jak dlugo jeszcze?) klien
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

doświadczenie wątek zamknięty Podjechałem do volvosystem zaraz jak tylko kupiłem moje xc 70 z 2008 roku .Od...
~Rafał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

Amatorzy i tyle. wątek zamknięty Byłem u nich na sprawdzeniu przed zakupem Volvo V40 2.0t. Panowie specjaliści...
~Pioto
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

32

wątków

do góry