Widok

W Biedronce bez maseczek

Biedronka rządzi się własnymi prawami.
Kiedy poprosiłam dzisiaj ekspedienkę aby zwróciła uwagę klientowi który nie ma maseczki to odpiwiedziała, że nic nie może zrobić bo nie ma takiego przepisu.
Może warto aby Biedronką w Baninie zainteresował się sanepid.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 27
I bardzo dobrze! Sanepid też nie ma takiego prawa
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10

Złą kasjerkę poprosiłaś.
Jest taka jedna, co przekrzykując przez dwie kasy kolesiowi tłumaczyła, że ma prawo odmówić kasowania jego zakupów jeśli nie ma maseczki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

to wbrew konstytucji!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

I to pisze pani Halina która na 10cm wolnej taśmy musi wyładować cały koszyk stojąc drugiej osobie prawie na plecach mimo trzymania dystansu ale o maseczki się pruje
Zdrowy rozsądek i myślenie nie boli :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Halinko. Z całym szacunkiem, ale na samym wstępie widać brak Pani niewiedzy. Prawo mówi jasno,że może wejść bez maski zrobić zakupy i Pani ekspedientce nic do tego Głosowało się na Kaczyńskiego i jego kota to proszę nie bać się ponoszenia z tego konsekwencji .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pani Stała klientko. Widać włączyła się "nieśmiertelność", może za dużo czasu poświęca Pani grze w Simsów?
Jak ma Pani chwilę i uważa Pani że te maski to zciema to niech Pani zamiast poświęcać weekend na graniu czy shopinngu, sprawdzi swoją nieśmiertelność i zgłosi się jako wolontariusz do opieki nad tymi którzy walczą o życie przez takich "mądrych" czy tam "płaskoziemców" jak Pani.
Rąk do pracy brakuje. Ale lepiej popyszczyć trochę, do czasu jak jeden z rodziców "zejdzie". U wtedy będzie jazgot....
Nie pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z chęcią zaczekam aż Pan się zgłosi i pomoże innym. Mi wystrczy że pomagam swojej rodzinie dbając o nich robiąc zakupy czy gotując obiady. Proszę stanąć w wejściu w biedronce i pilnować maseczek. Dam się założyć że długo Pan nie postoisz bo Cię stamtąd wyniosą!!!!! Cały czas czekam na takich bohaterów jak Pan !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

O proszę! Groźby przemocy fizycznej? Czy co jak coś jest nie po Twojej myśli to w łeb ? Gorzej jak napadnięty odda i zrobi to skuteczniej niż Ty. Wtedy Policję wezwiesz i się wypłaczesz?
No nieźli ludzie tu się wprowadzili. Zrobiła się druga Orunia.
Jeśli jesteś nieszczęśliwa /-y w związku to proponuję udać się do poradni małżeńskiej, albo szukać nowego partnera przez portale randkowe a nie przed wejściem do Biedronki czy Lidla :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żadne groźby jednak metafora. Stoj chłopie i zwracaj uwagę,że wchodzą bez maski albo spełniaj obowiązek obywatelski i dzwoń na policję. Nie zapomnij upomnieć Cyganów,bo Ci notorycznie wchodzą bez maski. Zrozum człowieku że te biedne kobiety nie mają nic do tego. Żadnego prawa aby wyprosić takiego ze sklepu. Partia rządząca takie ma przepisy i jesli w dalszym ciągu nie potrafisz tego zrozumieć to najwyraźniej jestes ograniczony umysłowo. Przy następnych wyborach postaw X przy kimś innym. Może bedziesz mniej rozczeniowy i zmienisz podejście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Twoja wypowiedź nie trzyma się ni kupy ni d*py? Co ma noszenie maski do mojego związku z partnerem ? Mnie to ani grzeje ani ziębi że chodzą bez maski. Wchodzę robie zakupy i wychodzę ... Jeśli Tobie tak bardzo to przeszkadza zakupy można robić gdzie indziej. Przypomnę jeszcze że kazdy bez maski powołuje się na konstytucję i że jest to rozporządzenie nie ustawa aaaa i nie mamy stanu wyjątkowego. Będziesz wchodził z takim czlowiekiem w dyskusję skoro ma rację? Czy bedziesz siedział i ubolewał że biedne kasjerki nic z tym nie zrobią ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ciekawe. Sama napisałaś że czekasz na bohatera takiego jak piszący. Więc zdecyduj się.
Swoją drogą widać że masz dużo czasu, więc 500+, socjal i to co Twój obecny przynosi starczy abyś miała czas wypisywać głupoty w Internecie. W przerwach/reklamach pomiędzy "paradokumentami" w TV przejrzyj może tą Konstytucję na którą się powołujesz. Bo widzę że przeczytałaś coś i teraz ślepo klepiesz co zakodowałaś.
Ech, chciałabym mieć tyle czasu aby się pieklić na forach. Ale jak ma się pracę, zainteresowania i rodzinę to się nie ma czasu na wyżalanie na forach.
Swoją drogą: kultura i wpisy niektórych Pań piszących tutaj pokazuje że chamstwo nie ma płci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I ma Orunia tutaj do tego znam gorsze dzielnice niz ta. Kupiłaś kurnik za 200 tys i jesteś wielkim Panem obywatelem chroniącym rozporządzenia ? Nie lubie takich ludzi co z miasta przeprowadzili się na wiocha i arystokracje udają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


https://www.prawo.pl/prawo/mandat-za-brak-maseczki-podstawa-prawna-w-ustawie,503917.html
Moze Zamiast strzępic ozory zapoznacie sie ze stanem prawnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pobicie to metafora? No ładna próba wycofania się ze swoich gróźb. Wiesz że są karalne?
I do tego jeszcze rasizm? Co z tego że to Cyganie? To wg. Ciebie daje Ci prawo do publicznej dyskryminacji tych ludzi?
No i nie zapominajmy że już niby jestem zwolennikiem jakiejś partii. Ciekaw byłem kiedy z braku argumentów przyjdzie ta argumentacja.
I co do anonim (31.0.93.*): zajmuję się chorymi którzy cierpią i umierają z powodu Covid i komplikacji po nim. Więc zejdź ze mnie cfaniaku. Bo niedobrze mi się robi czytając że Covid to ściema i że maseczki to g...no.
Przypomnę Ci że przez to co się dzieje, nie odwiedzisz chorej matki czy ojca. Nawet jak stanie się najgorsze to będziesz mógł tylko zapłakać bez kontaktu z nimi.
Więc nie noś dalej maski, mnie to ryba: ja już przeszedłem Covid. Czemu masz mieć lżej? Tylko szkoda że któryś z moich kolegów/ koleżanek będzie musiało walczyć o Twoje życie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ziemia nie jest płaska ale Pana mózg na pewno hahahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Każdy klient wchodzący na sklep wie że musi mieć maskę, każdy w tym kraju wie że jest pandemia. Co te kasjerki mają robić? Kijem klientów gonić? Czy od razu po pysku trzaskac? A słyszała Pani jak klienci wyzywają te biedne kasjerki za zwrócenie uwagi? Nie?? Bo ja tak. Takiego chamstwa jak w Baninie to dawno nie słyszałem. A Pani to czemu sama nie zwróciła uwagi?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nkt mnie nie zmusi do noszenia maski . Boję się grzybicy płuc . Epidemia kto w to jeszcze wierzy . Szczepionki zmienią nasze DNA .Zobaczycie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

O! No bo przecież nie można używać maseczek jednorazowych! Sugeruję załatwić sobie skierowanie na badania grzybicy... mózgu.
Szczepionki nie tylko zmienią nasze DNA ale i pewnie mają mikroczipy do śledzenia nas przez korporacje. - sugeruję dodać tą g...no teorię do swoich argumentów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ja dodam jeszcze dlaczego są dwie dawki szczepionki.

W pierwszej jest login w drugiej hasło do czipów!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Albo dlatego że to Bill Gates za tym stoi? Może te chipy stoją na Windows 10? I trzeba wgrywać im aktualizacje? ;)
Bo ponoć ważność szczepienia to 1 rok, no w tym czasie wyjdą chipy z nowym firmware i lepszą obsługą GSM 5G :).
Ech, dobrze że czasem tu piszą ludzie z poczuciem humoru :).
Zdrowia życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żona jest medykiem i już po pierwszym szczepieniu mogła odbierać rozmowy przez 5G bez użycia telefonu. Natomiast uwaga! Po drugim szczepieniu doszła możliwość wykonywania połączeń! Więc całkiem optymalnie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Po trzecim dodatkowym na mutacje dojdzie jej możliwość blendowania i gotowania w maszynach typu termomix bez użycia energii z sieci oraz podglàd netflixa na bieżáco.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byl taki lekarzyna co się smial i po szczepionce kipnal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chamstwo .Nawet w czwartek w cukierni k niezadowolone ,sfrustrowane ekspedientki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A dlaczego to kasjerka ma zwracać uwagę? Nie łaska podejść samej do osoby, która w Twoim odczuciu łamie rozporządzenie a Ty czujesz się zagrożona . Dlaczego to obsługa sklepu ma kogoś wyręczać ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A konstytucja w Polsce już jest nie ważna tylko jakieś rozporządzenia ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

I szkoła w Baninie zamknięta, bo kwarantanna. Bo następni "mądrzejsi" musieli olewać obowiązek noszenia maski. Ba! Z dumą paradując całymi rodzinami jacy to oni są "anty".
I teraz ty buntowniku, wojowniku o konstytucję, płaskoziemco, ponarzekaj że musisz wziąć opiekę aby zająć się dzieckiem bo "szkołę zamknęli". Albo skomlij do rodziny żeby się do rodziców żeby się dzieciakami zajęli. "Bo praca".
A! Nie! Twoja Konstytucja którą się tak nieudolnie wycierasz zajmie się Twoimi dzieciakami.
Może jak Ci cfaniaku o 20% pensja przyjdzie mniejsza to choć trochę pomyślisz. Ale w to wątpię, trzeba będzie poczekać aż Pomorskie zamkną jak Warmińsko-Mazurskie. O! I będzie pisk że firmę trzeba zamknąć, że nie ma za co kredytu czy leasingu spłacić.
I piszczeć i złorzeczyć będą najwięcej Ci którzy tu są największymi wojownikami o prawo!.
A szczytem głupoty to był dziś jeden cfaniak co gnał po dziecko do szkoły w południe. Tak. Był bez maski.
Żeby nie było: dzieci ze szkoły są na kwarantannie. Więc mają siedzieć w domu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja ostatnio jak raki głupol wlazłam do lidl bez maski. Zwyczajnie nie zdawałam sobie sprawy. Zaćmienie. Nikt mi uwagi nie zwrócił
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież te maseczki o kant d.. Ogarnij się czlowieku i przestan szczuc ludzi, ja mam grzybice pluc przez te szmaty, które nic nie dają i na pewno chorują ci co je noszą, na całym świecie nie noszą masek na zewnątrz, tak nam wmawiają. Myśl trochę coviswirusie, a szkola otwarta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

To zacznij częściej zmieniać maseczki. Pozbędziesz się grzybicy brudasie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

OOO i znalazł się kolejny "spec". Grzybicę masz bo pewnie palisz jakieś cigarety ze wschodu żeby taniej było.
I jak ktoś napisał wyżej, Twoje kozaczenie skończy się jak ktoś z Twoich bliskich będzie bliski śmierci z powodu Covid. Wtedy będziesz przeklinał tą Służbę Zdrowia, Rząd i ch...j wie kogo jeszcze, że nie zapobiegli temu covidowi. Ale w życiu nie dotrze do Twojego małego zagrzybionego rozumku że to Twoja wina.
I jak będziesz wzdychał że nie możesz do kina pójść, że restauracje pozamykane, że na wakacje nie można jechać to biegnij w te pędy do lustra i spojrzyj na jednego z winowajców. Oczywiście uważając na grzybicę oczu, stóp i inne choroby które rzekomo o Ciebie powodowało noszenie (a właściwie nienoszenie) maseczki.
Nie pozdrawiając...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

I proszę! Od 13.03 wchodzą większe obostrzenia w naszym województwie. I pozamykane będą nie tylko szkoły ale i Grażyny nie będą mogły pójść do galerii handlowej. Brawo dla Was spece od Konstytucji, grzybic płuc i mózgu. Już możecie narzekać jak to Wam firmy upadają i pensje zmniejszają. Nie zapomnijcie pobiadolić że nie ma z kim dzieci zostawić.
Szkoda tylko że przez takich "mondrych" cierpią normalni ludzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tych maseczek wszyscy się śmieją, nic nie dają, trzy sobie załóż dla pewnosci, co za ciemna masa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry