Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na czekoladę i film wątek zamknięty Warto się wybrać na film z filiżanką gorącej słodkiej czekolady. Klimatyczna...
~MG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Bardzo fajnie wątek zamknięty Naprawdę fajna i przyjemna kawiarnia. Żeby moja opinia nie była totalnie...
~Ona i On
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

. wątek zamknięty wystrój całkiem spoko - nawet przytulnie i miło. obsługa ok, pomysł z filmami...
~Adam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Klimatyczna knajpka z ciekawym menu i pomysłem na przyciągnięcie klienta...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczne i klimatyczne miejsce, w którym można poczuć się...
~Dorota
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Joanna O. - opinia wątek zamknięty bardzo klimatycznie, obsługa bardzo miła, świetny kącik filmowy, jedyne co...
~Joanna O.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

FANTASTYCZNY pomysł na kawiarnie wątek zamknięty Trafiliśmy przypadkiem z grupą znajomych. Zachwyciliśmy się klimatem miejsca...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Uwaga na groupony wątek zamknięty Byłam z męzem w kawiarni aby wykorzystać kupon. Każde z nas miało swój, co...
~Paulina
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

wspaniałe miejsce spotkań wątek zamknięty polecam spotkanie w tej kawiarni, od pierwszego kontaktu - telefonicznego do...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Gorąco Polecam wątek zamknięty Witam przez przypadek odkryte miejsce a takie piękne, godne polecienia.Pyszna...
~Ania i znajomi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Polecam! wątek zamknięty Badzo dobra herbata Madagaskar, szarlotka z bitą i lodami :
~Matt
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Anita Witos - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, obsługa, pyszna szarlotka, kawka, lody:), jest eż coś...
~Anita Witos
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry