Widok

W Wałczu wyborów nie będzie. Brawo burmistrz !

Skoro pan Morawiecki, komunistyczny tzw. Premier nie robi tego, co do niego należy, stan nadzwyczajny zostanie wprowadzony przez obywateli.

Pan Morawiecki nie wprowadzając stanu nadzwyczajnego klęski żywiołowej umożliwiającego przeprowadzenie wyborów w późniejszym terminie dopuszcza się zbrodni na narodzie polskim.
Za zbrodnie na narodzie polskim Pan Morawiecki odpowie przed Trybunałem Stanu.

https://extrawalcz.pl/pl/11_wiadomosci/3248_burmistrz-wyborow-nie-przeprowadzi.html#
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pani Burmistrz Miasta Puck,

Czyżby nie miała Pani odwagi poświecić życia pracowników swojego urzędu, aby duda został prezydentem ?
Przypomnijmy, ze duda poza morawieckim jest tą osobą, która może wprowadzić stan nadzwyczajny.
Te osoby jednak nie odpowiadają przed Narodem, a przed towarzyszem Kaczynskim pseud. Deweloper.

Nie wprowadzając stanu nadzwyczajnego duda i morawiecki będą odpowiadać jak zbrodniarze za spowodowanie śmierci tysięcy Polaków.

http://miastopuck.pl/stanowisko-burmistrza-miasta-puck-ws-organizacji-wyborow-prezydenckich/

I co to w ogóle za akcja #stopwyborom ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oooo, proszę..... w Kluczborku tez nie będzie wyborów

https://www.kluczbork.eu/739,aktualnosci-2018?tresc=14105

#zostanwdomu #idznawybory
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo Panie Burnistrzu, Krzysztof Klęczar, burmistrz gminy Kęty.

Rządzący dążą wszelkimi siłami, by wybory odbyły się w maju. Nas, samorządowców, wzywają do realizowania kalendarza wyborczego. Wczoraj przedłożono mi do podpisu zarządzenie, wskazujące z imienia i nazwiska osoby odpowiedzialne za pracę przy wyborach. Odmówiłem podpisania"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na groźbę funkcjonariusza komunistycznej Partii PIS, pana Butaprena w sprawie wprowadzenie Komisarzy Burmistrz Klęczar
odpowiada tak :

Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie można pokonać. Urzędnik może wstawić Komisarza. Burmistrza wybrać i odwołać mogą tylko Obywatele. Dodam też, że nie martwię się o siebie. Poza magisterką i doktoratem mam jeszcze trzy hektary ziemi i dwie silne ręce

I to jest sposób, w jaki trzeba rozmawiać z Komuną.
#wariantrumunski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Burmistrz Kęt weźmie się do normalnej pracy.
A co zrobi biedna Dulczessa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy Burmistrz Kęt pracuje nienormalnie ?
W Gdańsku tez wszystko w porządku. Czemu Pani Prezydent Dulkiewicz jest biedna ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Doktorat masz pewnie z wpływu faķe newsów nasplaszczenie fałszywe mózgowych ich autora. Doświadczenia prowadziłem na sobie. Empatia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Ty odpowiesz tylko przed psychiatrą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

beda wybory w walczu bo inaczej straci posadke. teraz tylko dziad tak majaczy. zrozum...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd takich ludzi bierze euro-agentura? Nauczyłeś się słowa "komunistyczny", to trzeba powtarzać ze 100 razy dziennie, ok. może nie zawsze adekwatnie do znaczenia, ale pracuj nad tym. A teraz powiedz nam tu wszystkim, w ilu krajach wprowadzono stan nadzwyczajny, wraz z wszystkimi jego konsekwencjami? Wprowadzono na Węgrzech. Twoi współtowarzysze agentury zapluwają się wzajemnie sycząc, jaka tam dyktatura się rozwinęła. Ludzie, tylko spokój nas uratuje. Dobierajcie tez właściwe słowa ( mnie też w reakcji na to,trochę poniosło - sorry, nie ja zacząłem)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedy ostatni raz badał cię psychiatra?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale jesteś pitolniety.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wiesz co znaczy wprowadzenie stanu wyjątkowego dola gospodarki każdego kraju? przemyśl co piszesz ośle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co właśnie za skutki powoduje wprowadzenie stanu wyjątkowego w państwie dla zwykłego obywatela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry