Widok

W co byście się ubraly- zjazd klasowy??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Już niedługo ide na zjazd klasowy, spotkanie po jakis 10 latach:). Bardzo się z tego cieszę, ale kompletnie nie wiem jak powinnam sie ubrać??? Dzinsów i zwykłej bluzki nie wypada założyć ,z kolei jakis elegancki zestaw tez odpada.... buuu. Błagam poradźcie coś. Moze jakiś zestaw nam sie uda skompletowac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dopasowane spodnie/ fajna tunika/ buty na obcasie
spodnica/bluzka/ buty na obcasie
Zależy gdzie bedzie to spotkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to gdzie sie spotykacie że jeansów nie wypada? :)

moze jakaś kiecka?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi dzinsami to mi chodziło,zeby nie pojsc ubranym tak jak na codzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym proponowała dopasowane jeansy, but na obcasie i jakaś fajna bluzka. Niby na luzie a jednak elegancko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na zjeździe klasowym miałam na sobie obcisłe rybaczki, golfik bez rękawów i szpile, wszystko czarne i do tego białą marynarkę taką lnianą. I na ożywienie czerwona torebeczka i czerwone paznokcie :)

Wyglądałam super i zrobiłam niezłe wrażenie. Bo w LO to byłam taki "chłpoczyk" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja proponuję legginsy+ niekoniecznie szpilki.. legginsy lub krótkie szorty, do tego biały topik z dekoltem i granatowa marynara, coś do "powieszenie" na szyję. klasycznie ale to super zestawienie, wygodnie i modnie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale napisałam, sorki hihi;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy gdzie ten zjazd jakas fajna knajpka, zwykly pub, restauracja ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jakąś sukienkę?Na pewno masz jakąś ulubioną.Nie musisz się zastanawiać co na górę tylko dobierz jakieś dodatki.A jeśli nie lubisz kiecek to może jakieś spodnie np.rybaczki i jakąś bardziej elegancka bluzką.Według mnie można ubrać zwykłe jeansy jeśli do tego dodasz fajny top i dodatki.Moja klasa jakoś nie może się zebrać na spotkanko.Może na 10-tą rocznicę,ale to za 3 lata dopiero.Najważniejsze żebyś ubrała się tak by czuć się dobrze i super się bawić:-)
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

do góry