Widok

W jaki sposób sport uzyskuje wyjątkową piłkę?

Niedawno obejrzałem film o tym, jak powstają piłki tenisowe i byłem zdumiony, jak bardzo jest to wyspecjalizowane. To dało mi do myślenia, w jaki sposób różne sporty zdobywają swoje unikalne piłki? Potrzeba dużo specjalistycznego sprzętu, aby wyprodukować określony typ piłki, więc jak powstają unikalne piłki? To pytanie w rodzaju kurczaka i jajka: jak powstaje piłka, kiedy musi być specjalnie wykonana, ale też nie może być używana, dopóki nie zostanie specjalnie zaprojektowana i wykonana. Wyobrażam sobie, że większość sportów zaczyna się od piłki zapożyczonej z innego sportu, ale jak/dlaczego piłka ewoluuje w nową piłkę specyficzną dla tego sportu? Kto ustala parametry nowej oficjalnej piłki? Wikipedia mówi o tym, jak i dlaczego koszykówka powstała z piłki nożnej, ale znowu musiało być wystarczająco dużo popytu, aby napędzać rozwój nowej piłki przeznaczonej do koszykówki, która doprowadziłaby do jej zaprojektowania i wyprodukowania. W każdym razie mam o wiele więcej pytań, ale mam nadzieję, że daje to wyobrażenie o tym, co mnie interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno obejrzałem film o tym, jak powstają piłki tenisowe i byłem zdumiony, jak bardzo jest to wyspecjalizowane. To dało mi do myślenia, w jaki sposób różne sporty zdobywają swoje unikalne piłki? Potrzeba dużo specjalistycznego sprzętu, aby wyprodukować określony typ piłki, więc jak powstają unikalne piłki? To pytanie w rodzaju kurczaka i jajka: jak powstaje piłka, kiedy musi być specjalnie wykonana, ale też nie może być używana, dopóki nie zostanie specjalnie zaprojektowana i wykonana. Wyobrażam sobie, że większość sportów zaczyna się od piłki zapożyczonej z innego sportu, ale jak/dlaczego piłka ewoluuje w nową piłkę specyficzną dla tego sportu? Kto ustala parametry nowej https://speedtest.vet/ https://showbox.tools/ oficjalnej piłki? Wikipedia mówi o tym, jak i dlaczego koszykówka powstała z piłki nożnej, ale znowu musiało być wystarczająco dużo popytu, aby napędzać rozwój nowej piłki przeznaczonej do koszykówki, która doprowadziłaby do jej zaprojektowania i wyprodukowania. W każdym razie mam o wiele więcej pytań, ale mam nadzieję, że daje to wyobrażenie o tym, co mnie interesuje.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

Jak tworzyć dzwonki do połączeń (3 odpowiedzi)

Pierwsza usługa dzwonków komórkowych do pobrania została stworzona w Finlandii w 1998 roku i...

do góry