Widok

W jakim wieku mozna wybrac się pierwszy raz na botoks?

W jakim wieku zrobilyscie sobie botoks? I czy jest jakies ograniczenie wiekowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie musicie tego robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy jaki masz problem ,znam dziewczyny które robią sobie czoło bo się bardzo marszczy w wieku 26 lat .Idź do lekarza na konsultacje wszystko Ci wytłumaczy. A np.jaki masz problem iż pytasz o botoks?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są inne zabiegi, które u młodszych osób zapobiegają i opóźniają skutecznie powstawanie zmarszczek. Podpytaj w Magicznej Klinice - mają często spore zniżki na wybrane zabiegi a w trakcie konsultacji, które są u nich obowiązkowe wspólnie z lekarzem dobieracie odpowiedni zabieg do skóry i wieku pacjenta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę czytałam o Magicznej Klinice i cieszą się faktycznie dobrymi opiniami. Mnie interesuje bursztynowe odmładzanie skóry. Znasz kogoś, kto wykonywał u nich taki zabieg i mogłabyś coś więcej powiedzieć na jego temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na czym polega zabieg na ich stronie https://magicznaklinika.pl/bursztynowe-odmladzanie-skory , wszystko konkretnie i zrozumiale. Akurat bursztynowe odmładzanie to zabieg o którym nie wiem zbyt wiele, ale jeśli zrobiony tak jak inne - polecę z czystym sumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz chociaż polecić jakiegoś dobrego lekarza? Wiem, że pracuje ich tam kilku ale chciałabym trafić w ręce najlepszego specjalisty bo jestem już praktycznie zdecydowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry