Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (25)

Ten zespol ciesni to mialam w pierwszej ciazy i przez to nie spalam z bolu :/ przeszlo z porodem od razu i nigdy nie wrocilo (na szczescie nawet wraz z kolejna ciaza)
U mnie dzisiaj byl tak... rozwiń

Ten zespol ciesni to mialam w pierwszej ciazy i przez to nie spalam z bolu :/ przeszlo z porodem od razu i nigdy nie wrocilo (na szczescie nawet wraz z kolejna ciaza)
U mnie dzisiaj byl tak hardcorowy dzien ze nawet nie mam sily pisac co i jak. Oczywiscie moj dwulatek nie uwaza ze 23:30 to jest godzina odpowiednia do spania wiec jeszcze moja dzisiejsza walka trwa.

Aniu u mnie odkad jest dominik to zdarzylo sie doslownie kilka razy zeby maz z nim byl na spacerze a ja sobie siedzialam w domu. Z tego jak jestem w ciazy to niechcialabym sklamac ale chyba 2 razy sie zdarzylo.
W sumie jakbym sie postawila to pewnie by chodzili ale mi jakos to nie przeszkadza i przez to ze do tej pory pracowalam to kazda chwile spedzalam z dominikiem.

Czyli pikawa o 10:30 ?
Dziewczyny jestem dzisiaj zmasakrowana i nie nastawiam budzika liczac na cud spania do 10:00. Takze jesli by mi sie to udalo to nie gniewajcie sie ze sie spoznie.

zobacz wątek
11 lat temu
~Dorotiii

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry