Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (25)
Kurcze, ta pełnia jest przereklamowana :/ Jeszcze wczoraj przepakowałam torbę do szpitala z nadzieją na szybsze rozwiązanie, a tu nici. Ale może chociaż Arabelce się udało...?
W...
rozwiń
Kurcze, ta pełnia jest przereklamowana :/ Jeszcze wczoraj przepakowałam torbę do szpitala z nadzieją na szybsze rozwiązanie, a tu nici. Ale może chociaż Arabelce się udało...?
W zasadzie są plusy bycia w dwupaku - w weekend nam się szykuje impreza urodzinowa u znajomych i szkoda by mi było nie pójść :)
Caralajna, kochana jesteś, dziękuję! Ale mój mąż już zdobył tę nieszczęsną część do auta i na całe szczęście nie w serwisie (bo tam ten czujnik abs kosztuje 400zł więc mocno by nas to szarpnęło). Ale dobrze wiedzieć na przyszłość, że masz w domu specjalistę :)
Mamtu, przy tej pogodzie, Tadzio pewnie w dzień będzie nadrabiał spanie, więc nadrabiaj z nim koniecznie! I trzymaj się mocno! Oby te kolki jak najszybciej odpuściły!
Panda, z teściem to brak słów po prostu. Ja straciłam pierwszą ciążę bardzo wcześnie, a i tak ogromnie to przeżyłam i pamiętam, że też pojawiły się głupie teksty, które usłyszałam akurat od własnego brata :( I jak sobie o tym teraz pomyślę to, to chyba wynikało, z takiej bezradności - na siłę chciał coś powiedzieć/pocieszyć, a skutek jest wprost przeciwny. Wychodzę z założenia, że w takich sytuacjach niektórzy powinni po prostu milczeć!
Dziś mimo tej pogody mam przynajmniej lepszy humor, choć jeszcze lepszy to by był gdyby w końcu przyszła kasa z zusu :)
Miłego!
zobacz wątek