Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (25)

nie wykoncze sie, pokaralo mnie za narzekanie w poprzedniej ciazy, a nic mi nie bylo, to teraz mam. a ja kocham moj sen nad zycie. no nic kazda ma cos u mnie padlo na spanie, nikt nie mowil ze... rozwiń

nie wykoncze sie, pokaralo mnie za narzekanie w poprzedniej ciazy, a nic mi nie bylo, to teraz mam. a ja kocham moj sen nad zycie. no nic kazda ma cos u mnie padlo na spanie, nikt nie mowil ze bedzie lekko. tak jak mowie to tylko 8 tygodni, zaraz koncze prace, mam rodziciw a mloda bedzie w przedszkolu wiec nie jest tak zle. jedyne co mnie wkurzalo jak czytalam neta, ze pozytywem jest ze bede przygotowana na nieprzespane noce jak sie dziecko pojawi. a wlasnie ze nie bo bede zjechana po tym 2 miesiecznym maratonie, tylko strasznie nudno w nocy, bo nie chce halasowac zeby nie budzic wszystkich.

to zdjecie to chyba jedyne jakie mi sie podoba, ale moze tez jestem przewrazliwiona bo jak dla mnie w ciazy to tak sie srednio wyglada.

za to przekonalam sie czemu mlody jest lekko leniwy w dzien, bo harcuje w nocy, cos mi sie wydaje ze zacznie zycie od ostrego wytlumaczenia kiedy jest dzien a kiedy noc bo my sie tak bawic nie bedziemy.

zobacz wątek
11 lat temu
~walerka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry