Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (25)

Heja wieczorową porą:)
Carolajna, jeszcze raz dziekuje za podwózke:) A idąc do domu natknełam się na mojego R, jak sobie jechał na tenisa...:/ A po mnie nie mógł przyjechać...No a w domu... rozwiń

Heja wieczorową porą:)
Carolajna, jeszcze raz dziekuje za podwózke:) A idąc do domu natknełam się na mojego R, jak sobie jechał na tenisa...:/ A po mnie nie mógł przyjechać...No a w domu bajzel. Wszedzie szafy, regał i dwie komody. I pełno kartonów. Przejść na szczęście można, więc na razie tego nie tykam dopóki nie stoi na swoim miejscu.
Najbardziej szczęśliwy to jest kot. Wskakuje do otwartych szuflad i jak przechodze to łapą mnie zaczepia ;)))) A podobno ma prawie 15 lat, a bawi się jak mały kociak.

Walerka, to chyba mój lekarz czytał właśnie te badania naukowe, bo nie chce zrobić cc wcześniej, jak w 40 tygodniu.

Sonia, super, że film się podobał. Odsapnęłaś troche:)

Mamtu, ciekawe jakie wrażenie wywrze na Tobie położna i czy faktycznie przyłoży się do wizyty;) A to pierwsza wizyta? A kto ściągał Tobie szwy, jeśli mogę zapytać? :)

zobacz wątek
11 lat temu
Marta13

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry