Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (27)

Dziewczyny,nie ma co myśleć o porodzie,urodzić trzeba i już,pierwszy poród to tak się idzie w nieznane,nie wiesz co Cię czeka,jak długo,jaki to ból,drugi to już wiesz co to znaczy i chyba bardziej... rozwiń

Dziewczyny,nie ma co myśleć o porodzie,urodzić trzeba i już,pierwszy poród to tak się idzie w nieznane,nie wiesz co Cię czeka,jak długo,jaki to ból,drugi to już wiesz co to znaczy i chyba bardziej się boisz,idziesz rodzić już bardziej świadomie.Co do cc,zdania są podzielone,ale ja nie uważam żeby to było takie dobre ani dla matki ani dla dziecka,ja bardzo się bałam cesarki,tak jak pisze Olipmia,jednak to operacja,ja też nie miałam nigdy do czynienia ze szpitalami,i pociesze Was że mimo mojego dosyć ciężkiego pierwszego porodu chciałam teraz urodzić tylko i wyłącznie naturalnie i mało tego to również bez znieczulenia,a mogłam je tu dostać bez problemu więc chyba nie jest tak żle urodzić dziecko.
Po pierwszym jak pomyslałam o drugim dziecku to zaraz mi cały poród stanął przed oczami i aż ciarki przechodziły że miałabym znów to przechodzić,po drugim,też długim i mega bolesnym już myślę o trzecim dzieciątku:)Tyle że ja z tych twardych babek raczej jestem,dla mnie tabletka od bólu głowy to ostateczność i wogóle mam awersję do leków.
My dziś jedną z cięższych nocy mieliśmy,mój starszy synek wymiotował dosłownie pół nocy,leżałam z nim,a drugim uchem nadsłuchiwałam czy maleństwo się nie budzi i tak biegałam od pokoju do pokoju,dobrze że teściowa jest teraz u Nas,bo my sami bez męża w nocy więc pomogła mi dużo wczoraj,dziś nie wymiotuje,za to rozwolnienie ma,a więc to wirus jest i oby szybko od nas odszedł a synek przeszedł go łagodnie.
Ja dwa dni temu też wymiotowałam bo zjadłam kilka winogron ze skórą i nieżle mnie przeczyściło,ledwo dziś odzyskałam apetyt,a wogóle to mały urwis spać nie chce w nocy,choć przedwczoraj zasnąl ładnie po kąpieli i budził sie co 3-4 godziny do jedzenia,ale nie było problemu żeby ponownie usnął,wczoraj znów wieczorem czuwał długo do 22.00 a potem za dwie godziny pobudka noi tak sie budzi na jedzonko do rana,za to ładnie przybiera,była położna z wagą i w ciągu 4 dni przybrał 110 gr,więc ładnie:)

zobacz wątek
12 lat temu
ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry