Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (29)

Dziewczyny a jak u was z pracą? Idziecie na roczny macierzyński/ wychowawczy? We wrześniu zawiozlam podanie o cały przysługujący urlop: macierzyński, dodatkowy, rodzicielski. Wracam do pracy 20... rozwiń

Dziewczyny a jak u was z pracą? Idziecie na roczny macierzyński/ wychowawczy? We wrześniu zawiozlam podanie o cały przysługujący urlop: macierzyński, dodatkowy, rodzicielski. Wracam do pracy 20 września 2014 :) myślałam że z powodu urlopu ominą mnie socjalne granty ale się myliłam. W piątek kadrowa zadzwoniła by przyjechać po paczki dla dzieci i bony na święta :) zawsze to jakiś dodatkowy zastrzyk "kasy" przed świętami.

Właśnie, święta! Gdzie spędzacie? My jedziemy do rodziców i jestem bardzo ciekawa jak to będzie z małym przez te dwa dni, szczególnie ze spaniem.

zobacz wątek
11 lat temu
~MamaM

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry