Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wielkie rozczarowanie wątek zamknięty jestem studentką tej szkoły i jest bardzo źle Tak jak koleżanka uważam że...
~Studentka WSFiA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

Nie polecam tej uczelni...szczerze wątek zamknięty Uważam, że jest to kolejna z prywatnych uczelni dla ludzi, którzy się nie...
~zawiedziona
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

studia dzienne... wątek zamknięty ile razy w tygodniu odbywaja się zajecia na dzienych? Wiem ze na zaocznych...
~zaciekawiona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2013

polecam i tęsknię:) wątek zamknięty najlepsze studia na jakich byłam - zajęcia z praktykami, przydatna wiedza,...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Bardziej niż przeciętna wątek zamknięty Poziom nauczania umiarkowany, gdyby nie kilku emerytowanych profesorów,...
~Anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

super-polecam wątek zamknięty Patrząc na to wszystko co piszecie na temat innych Uczelni postanowiłam się...
~Alina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

absolwent - opinia wątek zamknięty Świetna, bardzo przyjazna szkola. Doskonale zorganizowane zjazdy, bardzo...
~absolwent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

3 X TAK wątek zamknięty Szkoła chociaż się dopiero rozwija, ale spoko. Najważniejsze to cena, mała...
~Ci co przeczytaja to sie domyslą
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Opinia wątek zamknięty Duże możliwości e-learningowe, dzięki temu mniej zjazdów, wykładowcy...
~Ed
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Super klimat wątek zamknięty No takiego klimatu, to Wy w trójmieście nie znajdziecie! Naprawdę polecam!...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Uczelnia godna polecenia! wątek zamknięty Uczelnia ,którą polecę wszystkim! Nie jest molochem,w którym nie szanuje się...
~marszl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Super uczelnia z ekstra kadrą wątek zamknięty Lepiej trafić nie mogłem. Bardzo miła atmosfera, pomoci wykładowcy, ciekawie...
~JJ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Zajęcia prowadzone w modułach - duże ułatwienie przy nauce do sesji :)...
~k84
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

GDynianka - opinia wątek zamknięty Polecam zainteresowanym zarządzaniem! Szkoła wyjątkowa, może właśnie dlatego,...
~GDynianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Szkoła jest mała, ale fajnie się rozwija.Dużo dodatkowych kursów tylko dla...
~Kosa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Prosze o pomoc! :) wątek zamknięty Zastanawiam się nad pojśćiem do tej szkoły , ale nie znam nikogo kto moglby...
~Gocha
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

super:) szkoła !! wątek zamknięty Naprawde bardzo goraco polecam. Ja, gdy pierwszy raz zobaczyłam ta szkołę...
~studentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

najlepsza uczelnia wątek zamknięty Uważam, że wykładowcy są spoko, umieją wytłumaczyć i zawsze pomogą. Atmosfera...
~studentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Jest suuper wątek zamknięty Bardzo mi się podoba. Polecam wszystkim!! Wykładowcy wspaniali. Potrafią...
~Student
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2010

Bardzo dobrze wspominam! wątek zamknięty Fajna szkoła, nieźli wykładowcy. Nauczyłam się dużo. Polecam kochani!
~Tonia Majewska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry