Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM ! wątek zamknięty Bardzo Polecam ! Nierozumiem złych opin na temat tej szkoły bo szkoła jak i...
~polecam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Jest fajnie wątek zamknięty Fajna mała szkoła ,atmosfera super.Trzeba się uczyć ale trudno po to tam poszłam
~Ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Mam same dobre wspomnienia z tej szkoły wątek zamknięty Skończyłam WSFiA, zrobiłam MSU na UG i nie narzekam. Mnie w WSFiA podobało...
~Marti
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

polecam!!! wątek zamknięty Całkiem fajna szkoła, miałam lekkie obawy, bo już dawno zdawałam maturę, ale...
~studentka wsfia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

WSFiA - nieźle się zapowiada wątek zamknięty Nie jest aż tak źle z naszą uczelnią, bo chyba zmienili właściciela, a...
batistuta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

BEZNADZIEJA wątek zamknięty Jestem byłą studentką tej szkoły i bardzo sie z tego ciesze. Uczelnia...
~Była studentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lipca 2008

Bałagan? To mało powiedziane. wątek zamknięty Jak skończycie studia i rozliczycie dokumenty, liczyć możecie na firmę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Balagan, brak organizacji, każdy mówi coś innego na czym student traci wątek zamknięty Przeczytalam pare komentarzy i powiem szczerze że Roman ma racje. Na samym...
~misia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 lipca 2007

Jak jest na Informatyce w Biznesie? wątek zamknięty Mam pytanie jak jest na tym kierunku chodzi mi o przedmioty (system zaoczny)
~maur
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

prosze o pomoc wątek zamknięty Hej Wam. W tym roku wybieram sie na studia i chcialabym dowiedziec sie...
~malwa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 maja 2007

malwa - opinia wątek zamknięty hej Wam! W tym roku chcialabym wybrac sie na studia do WSFiAale po Waszych...
~malwa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 maja 2007

WSFiA rządzi wątek zamknięty Jesteśmy studentami I roku studiów dziennych i nie załujemy trafnego wyboru....
~Studenci WSFiA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry