Widok

Wakacje - Sudety

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy mozecie polecic jakies fajne miesjce na wyjazd z dziecmi w wieku wczesnoszkolnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop do gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Kotlina Kłodzka. Piękne miejsce, dużo atrakcji, góry stołowe, czeskie skalne miasto tuż za granicą. Twierdze w Kłodzku i Srebrnej Górze.
Noclegu niestety nie polecę, bo nasze były studenckie niskobudżetowe ;) raczej nie nadające się na pobyt z maluchem.
Wybór jest jednak bardzo duży, najlepiej szukać w miejscowościach uzdrowiskowych Kudowa, Polanica, Lądek (polecam Kudowę).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te okolice sa bardzo atrakcyjne ale nalezy wybrac sie tam samochodem bo komunikacja jest beznadziejna,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka lat temu byłam z dziećmi w Bukowcu koło Karpacza na agroturystyce u państwa Hupajło. Naprawde szczerze polecam. Pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, ogromny ogród, dwa zarybione stawy, wieczorem ogniska, mnóstwo atrakcji dookoła. Ceny w miarę przyzwoite. wyguglaj sobie, mają stronę internetową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a szklarska noclegi może ktoś wie? takie tańsze, bardziej baza wypadowa z dziećmi żeby się przespać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szklarskiej nocowalam w Borynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wakacje z dziećmi (113 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (173 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

do góry