Widok

Wakacje z 5 latką w Polsce

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Podobny watek juz była ale jakos nie moge go odszukac. Chcemy wybrac sie z nasza 5 latka na urlop. Moze byc to osrodek, pensjonat, domki whatever :) Wazne jest aby bylo to miejsce typowo dla rodzin z dziecmi czyli: Jakies place zabaw, jeziorko, lasek, cos do zwiedzania. Wazne tez aby wrazie złej pogody moznaby tez cos porobic. Fajnie gdyby bylo tez wyzywienie. Możecie cos polecic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moga byc Mazury np
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry :0)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na podobny wątek już odpowiedziałam: szukanie w lipcu wolnego domku graniczy z cudem chyba, ja dobre 2 miesiące temu miałam problem ze znalezieniem czegoś wolnego. Powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam http://www.zalesiemazury.pl/
my jedziemy tam w sierpniu z naszą 5latką
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olala dzieki ale cena powala z lekka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z 2 strony to z posiłkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam hotel primavera w jastrzebiej górze, byliśmy w marcu było super! Hotel jest dosłownie przeznaczony dla rodziń z dziecmi, place zabaw, basen i co najfajniejsze dostajesz rozpiske zajęć na cały okres twojego pobytu z roznymi ciekawymi atrakcjami dla dzieci także dziecko od rana do wieczora jest czymś zajęte a chyba co najważniejsze zadowolone. Mój mały cały czas powtarza ze chce tam jeszcze wrocić. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

W góry pociągiem - gdzie? (49 odpowiedzi)

Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się z dzieckiem na...

do góry