Wandrus

Biura podróży

Gdańsk, dr. Franciszka Kubacza 12/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Moje dzieci to wodomaniacy. Z Wandrusem jeżdżą na obozy żeglarskie,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Agnieszka - opinia Jestem pozytywnie zaskoczona obozami organizowanymi przez tą firmę, mój syn...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Krzysztof - opinia Polecam Wandrusa wszystkim zainteresowanym aktywnym wypoczynkiem - Quady,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Zofia - opinia Bardzo żałuję mojego wyboru. Wandrus realizował inny obóz niż w umowie, z...
~Zofia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Agnieszka GML - opinia Nasz Syn był z Wandrusem w sezonie 2021 na obozie gokartowo - quadowym....
~Agnieszka GML
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

po latach procentuje wątek zamknięty Córa pojechała nieco przez przypadek na obóz żeglarski Małych Optymistów do...
~Tatko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Nie Polecam! wątek zamknięty Mój syn był z tą firmą na obozie w 2017 roku, a dokładniej na obozie...
~Marek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

My jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Córka 13 -letnia turnus Sun&Fun Ryn- w sierpniu 2017 - pierwszy obóz , z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Wandrus obóz godny polecenia wątek zamknięty Obozy godne polecenia. Syn był 2 razy tak mu się spodobało ze i w tym roku...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Wandrus obozy polecam! w ocenianiu dodajemy po 6 punktów wątek zamknięty Moje dziecko było na dwóch turnusach obozu Wandrusa w 2017 roku. Najpierw na...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Serdecznie polecam Wandrusa wątek zamknięty Serdecznie polecam obozy firmy Wandrus!!! Syn wrócił bardzo zadowolony z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Polecam! wątek zamknięty Mója córka był na obozie Wandrusa paintballowo-quadowo-gokartowym w 2015 i...
~Aga
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Polecam gorąco wątek zamknięty Mój syn był na obozie Wandrusa w 2017 roku, a ja żeglując jachtem i cumując w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Niezadowolona wątek zamknięty Wandrus przyjął wpłatę na imrezę. Z winy biura impreza nie odbyła się.Termin...
~kira 1963
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Tak! wątek zamknięty Mój 8letni synek był w tym roku na kolonii organizowanej przez Wandrus. To...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam. 14 letnia córka zachwycona. Od rana do wieczora nie mogłam...
~Marianna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry