Widok

Wanoga

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam zarezerwowana sale w Wanodze (nowej) w Chwaszczynie dla Waszej wiadomosci pierwszy wolny termin byl na .... 18 pazdziernika
cena 115 zl/osoba z ciastem, a jezeli chodzi o sale to mnie osobiscie sie bardzo podobalo, a jedzonko tez niczego sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć ja też mam wesele w tej Wanodze i jeśli możesz mi podać to na ile gości Wy będziecie mieli i w jakim terminie - bo z tego co ja wiem to nawet w sierpniu '02 kiedy to ja rezerwowałam salę był problem z terminem dlatego też mam wesele 31 maja 2003 ale nie wierzę w przesądy i nie mam z tym problemu. Ważne dla mnie jest ilu gości u Was będzie i jak liczą dzieci i facetów (3) z zespołu muzycznego. Amoże wiesz coś na temat pokoi do wynajęcia? pytam, aby upewnić się czy nasze informacje są zbieżne i jak możesz prześlij mi na mój adres ( wiolawiola1@tlen.pl)
Dziękuję i pzdrawiam WIOLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przyszlym tygodniu dam Tobie odpowiedz na Twoje pytania pozdrawienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochane dziewczyny!
Ja też mam wesele w nowej Wanodze na 12.07.2003 r. Z tego co wiem to nie liczą dzieci do lat 12, a za pokój 2-osobowy biora 60 zł. Jeśli coś sie zmieniło lub wiecie coś ciekawego to proszę napiszcie! Pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też potrafię napisać /'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie. (84 odpowiedzi)

Czy słyszał ktoś jak gra ten dj? Może jakieś opinie?

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (61 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry