WARKOT

Warsztaty samochodowe

Pruszcz Gdański, Nowowiejskiego 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuje wątek zamknięty Warkot jako jedyny pomógł w środku sezonu z dnia na dzień gdzie inni nie...
~chico
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

MS wątek zamknięty Wymiana łożyska główki ramy, przewodów hamulcowych, ogólne okresowe...
~MS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

polecam wątek zamknięty Panowie pomogli w awaryjnej naprawie, ekspresowo wykonana usługa, bardzo...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Druga moja maszyna trafia pod opiekę Warkotu i jak zawsze polecam ten warsztat.
~Stachu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

super wątek zamknięty Oddałem swojego kucyka na zimowy przegląd do Warkotu trochę przez przypadek...
~Olo
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Jak zawsze polecam wątek zamknięty Kolejny raz byłem w Warkocie ze swoją pełnoletnią Yamahą, i kolejny raz...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Sklep wątek zamknięty Wszystko załatwione z prędkością światła. Zatkało mnie gdy zetknąłem się z...
~Jaca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Serwis/przegląd 2015 wątek zamknięty Kilka dni temu korzystałem z usług warsztatu. Jestem bardzo zadowolony....
~cebularz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Polecam wątek zamknięty - dobry kontakt - wysoka jakość usług - rzeczowe i konkretne odpowiedzi na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

wyjątkowe miejsce wątek zamknięty To są ludzie, którym możesz powiedzieć w trakcie naprawy że masz jeszcze na...
~marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Jest to początek mojej przygody motocyklowej i od razu z polecenia trafiłem...
~Rafał Kurt
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Git garage. wątek zamknięty Nie wiem jak to było z poprzednimi opiniami, czy może wystawiane w celach...
~Muszla
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Polecam Warkot wątek zamknięty Cenę części i usług znaszjuż dokłądnie przed rozpoczęciem naprawy - nie ma...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Fajne ludziki, uczciwy warsztat wątek zamknięty Nie naciągają na niepotrzebne naprawy i wydatki (tak jak to ma niestety...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

Świetny warsztat wątek zamknięty Świetna, rzeczowa, bardzo rzetelna i fachowa obsługa. Tym ludziom naprawdę...
~Szymon Pacific
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Świetnie - Oby Tak Dalej- POLECAM wątek zamknięty Wybornie- moją Hornetkę przejrzeli, osłuchali dokręcili i chodzi jak nówka...
~zadowolniony
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

świetny serwis dla quadów wątek zamknięty Przyjechali po moje cacko do domu, w serwisie trzymali 3 dni po czym odwieźli...
~Tłusty Daras
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry