WashEco

Myjnie ręczne i ekologiczne Pranie tapicerek

Gdynia, adm. Józefa Unruga 87

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porządne pranie wątek zamknięty Zdecydowałam się na pranie tapicerki, jestem zadowolona z efektu. Polecam.
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Super! Nie poznałem mojego auta przy odbiorze! Tapicerka bardzo dobrze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z uslugi prania tapicerki. Wyglada jak nowa a mialem...
~Carlos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Polecam myjnię wątek zamknięty Zdecydowałem się bazując na pozytywnych opiniach znajomych, tym bardziej, że...
~Mariusz H
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Dałam do wyprania tapicerkę, efekt rewelacyjny, wnętrze jak nowe. Nie ma...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Miałem do wyprania tapicerkę w aucie. Po tych pozytywnych opiniach byłem...
~kkk
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Byłem w dwóch innych myjniach w okolicy, panowie oglądali, oglądali i...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Szybko i bez problemów , polecam wątek zamknięty Podjechałem w sobotę z rana , w między czasie wyskoczyłem na zakupy. Auto...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Szybko i dokładnie !!! wątek zamknięty Potrzebowałam przygotować auto na wesele. Pan Sebastian oprócz standardowej...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Polecam :) wątek zamknięty Uprzejmy Pan starannie posprzątał mojego Yarisa (nawet w bagażniku)....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Super!! wątek zamknięty Samochód został umyty bardzo dokładnie i ładnie. Polecam!
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

bardzo dobra myjnia wątek zamknięty dobra myjnia. gosc, ktory myje dokladny jak aptekarz. ceny sa bardzo...
~Marek W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Swietnie umyty samochod. Bardzo fachowa obsługa.
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry