Widok

Wątek o bele czym ;-)

Lubimy tak sobie czasem pogwarzyć o czymkolwiek,przeskakując z tematu na temat bez wymądrzania i napyszenia.Brakuje mi tego.Wam też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mermolada wyjdzie...

nie no---słodziutko życze :)

dzieki za zmotywowanie do zdrowego:(

tylko niepotrzebnie śledzie sie napatoczyły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjadłaś śledzie? Octowe? Mniaaam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze najpierw wącham a potem jem ;) Ale w przypadku dżemów to się nie sprawdza - nie przełknęłabym tych wszystkich farfocli. Szerokim łukiem omijam też soki z miąższem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I masło. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I masło. Zgadza się. Tu wąchanie skończyłoby się omdleniem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię dżemy i konfitury.Najbardziej z czarnej porzeczki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, dorabiasz? ;P

http://forum.trojmiasto.pl/Jasnowidz-Inka-jaka-sprawdzalnosc-t586689,1,100.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Iśka, przykro mi wielce, ale przyznam, że w tym roku z dziurawcem zagapiłem się i nie nazbierałem. Chociaż akurat planowałem. Ale tak mi jakoś nie wyszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałam, że kiedyś się wyda ;-)
Powróżyć pani,powróżyć ? :-D
Chcielibyście znać swoją przyszłość?
Ja nie bardzo.Bo i po co? Jeśli jest nieuchronna a ma mnie spotkać coś przykrego to wolę nie wiedzieć,jeśli coś miłego ma się zdarzyć to wolę jednak niespodziankę.Komu potrzebna wróżka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wędkarz złapał złotą rybkę:
- Puść mnie, puść! prosi rybka. Spełnię każde Twoje życzenie!
Wędkarz podumał i mówi:
- Dobra! Chcę wiedzieć, ile jeszcze będę żył.
- Tego nie mogę ci powiedzieć, ale mogę ci powiedzieć, co będziesz robić po śmierci.
- No dobra, mów co?
- Będziesz sędzią hokejowym! odpowiedziała rybka.
- Ale mnie nie interesuje w ogóle hokej! Nie znam zasad tej gry!
- No to się ucz, bo za tydzień masz pierwszy mecz!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
he he:)

dzem z czarnej porzeczki i ja preferuje

porzeczki mi babciny ogór przypominaja...ech ogrod,dom

zanim to sie zisci zdrowie strace na szwabskiej gerontologii

i zbierac bede z laska przy nodze i koszyczkiem na kółkach:(

spadam --bo znowu marudze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> babciny ogór

Umiesz pobudzić wyobraźnię czytelnika ;]

Ad meritum: szkoda, że nie upatrzyłem, kto z moich działkowych sąsiadów ma ładne porzeczki. Zrobiłbym im delikatne cięcie prześwietlające ;)

Z owoców róży dzisiaj nic nie wyszło. Koszmarne błocko :(
Ale przed chwilą zanabyłem tłuczek, żeby przetrzeć głóg przez durszlak :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Głóg, głóg, cały czas mi się z czymś kojarzył, i już wiem. Książkę czytałam w dzieciństwie, Widmo z Głogowego Wzgórza, bardzo dobra, polecam Forumowiczom mającym pociechy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isia,kocham Twoje pisanie ;-)))
Babciny ogór mnie powalił na kolana :-))))
Działaj Sadyl bo dżemu głogowego nie znam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolezanka robiła dzem z płatków rózy
paczki z nim miały niepowtarzalny smak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płatki róży mam nazbierane i spoczywają w spokoju w moim zamrażalniku.
Jednak na dżem mi ich nieco szkoda.
Służą do kąpieli dla gości ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sadyl,jaki Ty jesteś romantyczny ,ach ach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ba! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
-roza z Lukrecja łądnie sie komponuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam lubię się wymądrzać i narzekać, choć na tym forum nie za bardzo znajduję dla siebie miejsce.

A Tytuł wątku mnie zmylił, myślałem, że to na cześć jednego z forumowiczów:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry