Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest bardzo fajnie ja bardzo lubięm pani justne wątek zamknięty Ja hodziłam tam od mełgo bwoło fanie
~Olqa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Ja również napiszę że pani z sekretariatu od razu powoduje że do placówki nie...
~M.j.j.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Wczesna interwencja tylko z nazwy ... wątek zamknięty Ośrodek wczesnej interwencji tylko z nazwy - na wstępie kilka tygodni...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

NIE ZADOWOLONA. wątek zamknięty Pani z rejestracji ZA KARE PRACUJE ! informacje są nie kompletne i trzeba...
~Mama wcześniaka wymagajacego fac
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

opinia wątek zamknięty Pani z rejestracji bardzo nieprzyjemna. Udzielane przez Nią informacje bardzo...
~lena5
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Filia ul. NECLA wątek zamknięty W Ośrodku na Harcerskiej byliśmy tylko raz (bardzo zadowolona), przenieniono...
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Necla wątek zamknięty Dzień dobry Jestem mamą małego bobasa, który niestety musi uczęszczać na...
~mama małego pacjenta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

osrodek godny polecenia wątek zamknięty placowka dobrze wyposazona, wyremontowana, personel mily i profesjonalne...
~pacjent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

profilaktyczna konsultacja - nie warto wątek zamknięty dostalam skierowanie na profilaktyczne badanie, gdyz dziecko urodzilo sie 2...
~katarzyna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

9

wątków

do góry