Widok
Weronika - opinia
Profesjonalna obsluga. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegow. Pani dodatkowo doradzila mi w sprawach pielegnacji twarzy. Gabinet bardzo fajnie urzadzony. Szczerze polecam
Moja ocena
Nova
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6