Widok

Wesele na 150 osob - Kozi Grod w Pomlewie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, szukam informacji dotyczacych wesela w Hotelu Kozi Grod.
Sa informacje z roku 2010, niestety mamy juz 2020 i chcialabym sie dowiedziec czy ktos tam wyprawial swoje wesele i moze mi cokolwiek na temat sali, jedzenia, cen itp powiedziec?
Dziekuje z gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzę, że nikt się nie kwapi do odpowiedzi... sama nie byłam, ale we wrześniu 2018 był brat z teraz-już-żoną ;) ogólnie niezbyt im się podobało, mimo że jak zobaczyli miejsce, to zapowiadało się super. z tego, co opowiadali, to było strasznie zimno i ciemno (cokolwiek mieli na myśli ;)), a do tego jedzenie było podawane w temperaturze otoczenia, czyli również zimne. ogólnie mają raczej kiepskie wspomnienia, ale może wypowie się jeszcze ktoś, kto był osobiście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja szukałam sama sali, najeździlam się, naoglądałam i zrobilam wesele w Willi Opal w Grzybowie. Bez dwóch zdań polecam! Miejsce piękne, jedzenie najlepsze jakie jadłam na tego typu imprezie i do tego super klimat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna sala weselna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry